Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu


ROCKOVÉ NAROZKY (MOTORBAND, AHARD) - 17.3.-17.4.2017

MOTORBAND 30 let – AHARD 10 let

MOTORBAND je mašina pohlcující všechny milovníky heavymetalu, rocku a dalších žánrů. Svoji hudbou uspokojí i ty nejnáročnější. Ostřílení a zkušení muzikanti s letitou zkušeností zaručují tu nejvyšší kvalitu. Rocková skupina Motorband ke své 30-ti leté existence připravuje dvojalbum a hudební film, který bude součástí výročního dvojalba jako DVD. Na začátku roku 2017 vyjde CD, plné novinek, hudebních inovací a díky zkušenostem, nabytým dlouholetým působením, slibuje návrat králů českého rocku na světové úrovni.

Nyní koncertují v sestavě, Libor Matejčík (kytara), Karel Adam (bass kytara), Jan Jiříček (kytara), Luděk Struhař (zpěv) a nová akvizice - Ivo Batoušek (bicí), známý bubenický mág, šéf a zakladatel Jumping Drums.
www.motorband.cz

AHARD, hardrocková až metalová smečka hrající melodický rock s českými texty. V letošním roce 2016 vydala své již třetí řadové album "Freestyle", jehož zvukovým mistrem je Miloš“DODO“Doležal a natočila nový videoklip ke skladbě "Čas". V současné době je velkým tahákem i nový zpěvák,který v letech 2012 - 2014 působil v kapele Salamandra.

Kapela pravidelně vystupuje na rockových festivalech i klubových akcích.(Masters of Rock, Rocktherapy atd ..........), prodejem CD a dalších „merch“ produktů přispívá kapela na neziskovou organizaci www.klaunizbalonkova.cz.
www.ahard.cz

Čtyři narozeninové koncerty se uskuteční:
17.3.2017 Třinec klub Barrocko
18.3.2017 Ostrava klub Barrák
31.3.2017 Krnov klub Kofola
7.4.2017 Frýdek – Místek klub Stoun