Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu


4 ELEMENTS TOUR - 13.10. - 21.10.2017, OSTRAVA, STRÁŽNICE, SUŠICE, PRAHA

4 Elements Tour nemá svůj název jen tak náhodou. Toto turné pojede čtveřice kapel zastupující celou ČR. Za Prahu zabojuje Koloss, z Ostravy Nahum, za Moravu se budou bít Cranial Carnage a ze Šumavských hvozdů vyrazí Mortifilia. Čtyřka značí i celkem čtyři zastávky rovněž po celé ČR. Takže si každý chyťte tu svou nejbližší a dorazte na death metalovou smršť. Každý koncert pak bude podpořen místním supportem v domovině jednotlivých skupin. Omrkněte další info:
Koloss
Pražská saň složená ze členů prověřených několika dalšími kapelami. Vznik se datuje rokem 2013 a od té doby urazila kapela kus cesty. Přijďte podpořit líhnoucí se thrash-deathový kolos.
http://bandzone.cz/koloss
Nahum
Snad netřeba více představovat deathovou drtičku, která od začátku své kariéry tvrdě jde za svým cílem. Za sebou má dvojici silných řadových desek a nespočet koncertů. Tu hmatatelnou energii můžete nyní okusit i na vlastní kůži.
http://www.nahum.cz/

Cranial Carnage
Ansámbl Grave In Mind díky personálním rošádám v roce 2014 obměnil název na Cranial Carnage. Pod novým praporem drhnou pravověrný zhoubný death metal. Aktuálně chystají debutovou desku, ze které vám bude živě ukrojeno.
http://bandzone.cz/cranialcarnage

Mortifilia
Mordparta ze Šumavy reflektující svérázné pojetí švédského střihu death metalu. Konto rovněž oplývá celou řadou plnohodnotných bodů, z nichž jmenujme zejména to poslední – stále ještě čerstvé a zásadní album …When I Killed The God. Tohle musíte zažít, nelze jinak.
http://www.mortifilia.cz/

13. 10. 2017
Ostrava – klub Chlív
4 Elements doplní:
Soul Massacre, kteří nově obhajují čerstvou novinku Purgatory System vydanou pod Pařátem. V čele stojí dívka Drussila, která vás uhrane svým growlem.
http://bandzone.cz/soulmassacre
14. 10. 2017
Strážnice – Green Music Club
4 Elements doplní:
Bestial Therapy, což je sedm let existující deathová smečka s velmi hrubým výrazem.
http://bandzone.cz/bestialtherapy

20. 10. 2017
Sušice – klub Tradiční kloub
4 Elements doplní:
Violence By Nature, které lze vnímat jako kombinaci deathu, thrashe a trochu toho HC – zkrátka násilný metal. Proto buďte tento víkend ve střehu a nezapomeňte dorazit.
http://bandzone.cz/violencebynature

21. 10. 2017
Praha – klub Modrá Vopice
4 Elements doplní:
Murder Inc., což je v současnosti jedna z nejsilnějších thrashových kapel u nás. Bude to závěrečná zastávka, na které bude vše dovoleno.
http://bandzone.cz/murderinc
Tak si vyberte tu svou nejbližší štaci, rozbijte prasátko a vyrazte na pořádný death metaly, himmel!!!
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.00548 sekund.