Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


PUBLIC RELATIONS - Tour 2019

Severomoravská kapela Public Relations na svém jarním turné zavítá do klubů po celé Moravě.

Public Relations na tuzemské klubové scéně nejsou žádnými nováčky. Kapela byla založena již v roce 2004 a vystřídala se v ní spousta muzikantů. Od roku 2013 sestavu tvoří frontman a zpěvák Honza Comar Ražnok, kytarista Jiří Sosík, baskytaře vládne Tomáš Klos, který je zároveň i kapelníkem a hlavním autorem hudby včetně samplů, a za bicími sedí Marek Konečný.

Také tvorba se postupem času měnila od crossoveru ke kombinaci rockové a elektronické hudby. PR mají na svém kontě dohromady čtyři alba. Poslední vydané, kde hlavním motivem je umělá bytost, nese název Sirael (2016). Další nový materiál postupně přibývá a postupně je zařazován do repertoáru.

V březnu PR vyjíždějí na jarní klubové turné, které zahrnuje celkem 10 koncertů po celé Moravě. Bruntál (Africa Pub) už mají za sebou. Těšit se na ně můžete 8.3. ve Valašské Meziříčí (Music Bar Lira), 9.3. v Opavě (Music club 13), 15.3. ve Frýdku-Místku (Kraken), 16.3. v Ostravě (Rock Hill), 30.3. ve Vsetíně (Bunkr), 5.4. v Brně (M13), 6.4. v Novém Jičíně (Drago), 18.4. v Havířově (Jazz Club) a poslední zastávkou bude 20.4. Olomouc (15 minut).

Na turné ovšem nebudou sami. Společně s nimi v různých klubech zahrají spřízněné a spřátelené kapely ze severní Moravy: Real Deal (hardcore-rap), Porta Inferi (power-metal), Reconquista (rock-metal), Nitrocel (big-beat-punk), Demos (rock&heavy), Bad Joker´s Cream (glam-rock) a také zpěvačka Lenka Lo Hrůzová se svojí rockovou kapelou LoGarytmy. Z Brna si přijedou zahrát Eponine (rock-screamo) a ze Slovenska Caliber X (progressive-metal) a také slovenská legenda Metalinda, kterým PR zahřeje publikum v Novém Jičíně.

Více zde.
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.00675 sekund.