Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


ORPHANED LAND - 17.4.2021, PRAHA, Nová Chmelnice

30th ANNIVERSARY TOUR
30 YEARS OF ORIENTAL METAL
ORPHANED LAND + special quests

Do České republiky se po čtyřech letech vrací jedna z nejrevolučnějších kapel v historii heavy metalu a to průkopníci orientálního metalu - izraelský fenomén ORPHANED LAND, který v listopadu tohoto roku vyráží na evropské turné, aby oslavil spolu s fanoušky třicet let orientálního metalu a hlavně 30. výročí svého založení. U této příležitosti si připraví show s jedinečným setlistem.
Orphaned Land vydali dosud osm studiových alb, dvě live DVD a odehráli velké množství koncertů po celém světě. Do povědomí fanoušků se dostali až vydáním přelomového alba "Mabool" z roku 2004, se kterým dosáhli celosvětový úspěch. Jejich poslední album "Unsung Prophets & Dead Messiah" z roku 2018 zaznamenalo opět velký úspěch a potvrdilo kapele její stabilní postavení na světové hudební scéně.

ORPHANED LAND jsou jednou z mála izraelských kapel, které ovlivnily takové množství lidí mimo hranice své země. Těší se obrovské popularitě v arabských a muslimských zemích, jelikož se snaží šířit poselství míru na blízkém východě a ve světě vůbec, spojovat lidi bez rozdílu rasy, stírají hranice mezi náboženstvími. Jejich odkaz pro všechny je jasný: Lidé by měli být souzeni podle toho jaké mají srdce a podle vnitřní upřímnosti, a ne podle jejich náboženského přesvědčení.

V prosinci Praha díky ORPHANED LAND zažije hudební multikulturní večer, plný skvělé orientální, arabské a blízkovýchodní hudby v kombinaci s výbornou metalovou hudbou. Nepůjde jen o úžasný hudební zážitek, ale také o duchovní rozměr, protože tato legenda, zvláště její lídr, charismatický Kobi Farhi, šíří na koncertech poselství míru ve světě a snaží se spojovat lidi bez rozdílu rasy. Koncerty ORHPANED LAND jsou vždy nezapomenutelným kulturním a duchovním zážitkem a nadchnou i toho nejnáročnějšího milovníka rockové nebo metalové hudby. Speciální hosté budou dodatečně oznámeni, půjde o kapely atraktivní pro fanouška, což je typické pro koncerty Orphaned Land. Koncert se uskuteční dne 5.12.2020 v Nové Chmelnici.

Přijď oslavit s pionýry orientálního metalu jejich třicáté výročí a zažij nezapomenutelnou orientální show plnou největších hitů této legendy!!

Předprodej lístků:
- přes Predprodej.cz
- ve všech pobočkách českého T- Mobile

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:
Rock Hard Slovakia, Velvyslanectví Státu Izrael v České republice, Mediální partneři: Headbanger, Prorocker.sk, Music-zone.eu, Valhalla, citylife.sk, Fobiazine.cz, Orbis METALLUM, Free Metal Promotion, Slovak Metal Army, Metalexpress, Stormbringer, Perun.hr, Metal- mania.sk a Musicgate.cz, Metal Forever & Metal Man.
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.24383 sekund.