23.06.2018
MAXXWELL
Švácarská hard rocková parta MAXXWELL vydá 21.září ..více

23.06.2018
PANTERA
Zemřel bubeník Vinnie Paul. Tato smutná zpráva v ..více

23.06.2018
BACKYARD BABIES
Comeback má pokračování. Přestože před pár lety to ..více

23.06.2018
COHEED AND CAMBRIA
Vyznavači progresivního rocku mají hotové ambiciózní ..více

23.06.2018
KILLSWITCH ENGAGE
Respektovaní metalcoristé, kteří jsou v současné době ..více

23.06.2018
WILSON
Alternativci z Detroitu si připíší třetí zářez do ..více


This Is The End aneb nahořklá příchuť obřích koncertů
Zadni druzi Iron Maiden uz nikdy nebudou. A fakt t ..

This Is The End aneb nahořklá příchuť obřích koncertů
Rammstein určitě, ale ti právě ohlásili, že ..

This Is The End aneb nahořklá příchuť obřích koncertů
Všichni ti vypsaní plní největší arény prot ..

REFUGE - Solitary Men
Stará sestava se nevrátí! Mají to jen jako hob ..

Don AIREY - One Of A Kind
Opravdu špičková záležitost. ..

REFUGE - Solitary Men
Rage jsem kdysi hodně poslouchal, ale časem mě ..

IRON MAIDEN, KILLSWITCH ENGAGE, THE RAVEN AGE - 20. 6. 2018 - Praha, letiště Letňany
Mě vždycky přišlo, že jednu píseň desetkrá ..

REFUGE - Solitary Men
to Metamorphic Dreamer: těžko říct, na stránk ..

IRON MAIDEN, KILLSWITCH ENGAGE, THE RAVEN AGE - 20. 6. 2018 - Praha, letiště Letňany
Sabaton, Battle Beast a Powerwolf mají alespoň d ..

REFUGE - Solitary Men
No já na oficiálních stránkách Rage našel da ..
Za poslední měsíc:
MENTOL (ALCHEMIST) - Dělejte to, co vás baví, buďte sami sebou a nenechte si diktovat, co máte dělat.
2419x

OZZY OSBOURNE, HOLLYWOOD VAMPIRES - 13. 6. 2018 - Praha, Letiště Letňany
1050x

JUDAS PRIEST, MEGADETH - 12. 6. 2018 - Plzeň, Home Monitoring Arena
1022x

GHOST - Prequelle
970x

LOST DOMAIN - …In The Waiting Room Of Death
893x

IRON MAIDEN, KILLSWITCH ENGAGE, THE RAVEN AGE - 20. 6. 2018 - Praha, letiště Letňany
830x04.07.2018
DARK METHODISM, SORGOTH, WIZARD INFERNAL, ŽRIEBÄDLO..
Praha - Modrá Vopice, začátek od:19:00, vstupné: 100,-

14.07.2018
NOKTURNAL MORTUM, SEKHMET, INFERNO, KURGHAALL, DARK FURY, APOCRYPHAL, NORNÍR, N..
Nýrsko-Areál pod sjezdovkou., začátek od:14:00, vstupné: 450Kč.Předprodej.

14.07.2018
POPPY SEED GRINDER, HORRIBLE CREATURES, INCARNATE, CRIPPLED FINGERS, DILIGENCE, ..
Česká Lípa Vodní hrad Lipý, začátek od:15:00, vstupné: 200článků celkem: 6396
recenzí: 5193
reportů: 525
rozhovorů: 352

Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

komentáře k článku HELLOWEEN - 25.11.2017 - Tipsport Aréna, Praha


- htaedas

Pro ty, kteří tam bohužel nebyli, jako já, tak tady je náhrada (kompletní), než to vyjde ofiko https://www.youtube.com/watch?v=EKyBvyRV2zA.

8. 12. 2017 23:36

Jsem - Domy

přesvědčen, že jde v první řadě o to, že jsme měli možnost slyšet songy naživo v podání toho kdo je nazpíval na desce. Mě o to šlo tedy určitě. Navíc jsme měli od Derise možnost slyšet fláky, které bůhví proč na živácích vždycky Helloween opomíjeli. Až příště přijedou jen s Derisem ať proboha hrají věci z jeho éry a na historii se už vykašlou. Ať klidně zahrajou 2-3 věci, který Derisovi sednou i z minula, ale materiálu na parádní koncert mají od Master Of The Rings fakt dost. Pro mě byl ten koncert i takovým rozloučením a doufám, že to tak kluci i pojmou do budoucna.

6. 12. 2017 22:22

- Crust

Protože ten závěr I want out ukazuje názorně schopnosti obou zpěváků. U Forever and One jsem nezaznamenal u Kiskeho nějakej problém, jasně, jsme zvyklý tu písničku slyšet v podání Derise, ale on už to taky nedává tak jako na desce...

6. 12. 2017 21:35

- orre

Proč zrovna I Want Out? Song, který je na míru šitý Kiskemu a song, který jak známo Andimu nepasuje. U Forever and One by zase spolehlivě pohořel Kiske.

6. 12. 2017 16:22

- Crust

V Praze zpíval Deris skvěle, ale právě to dlouholetý koncertování se na jeho hlasu docela neblaze podepsalo. Jinak doporučuju porovnat třeba konec I Want Out, kdy obzvlášť na tomhle turné je možný krásně porovnat schopnosti obou zpěváků.

6. 12. 2017 15:24

- Anonim

No nevím, mě vůbec nepřišlo, že by byl Kiske nějak nemocnej. Na jeho hlase to znát nebylo. A to, že je Deris vyzpívanější je prostě fakt. Vždyť už 25 let bez přestávky zpívá skoro denně narozdíl od Kiskeho, který si dal od aktivního vystupování pěkně dlouhou pauzu.

5. 12. 2017 17:56

Kiske vs. Deris vs. Hansen - František Šafr

Myslím, že tohle nemá cenu řešit právě zde. Každý zpěvák má své fanoušky a rozpory byly jsou a budou na denním pořádku. Andi Deris je skvělý zpěvák (jen nesmí zpívat "March of Time" a "I Want Out", u kterých s jeho zpěvem opravdu trpím!) a letos v Praze podle mě podal jeden ze svých nejlepších výkonů. Pravdou je, že Michael Kiske nebyl úplně ve formě a bylo to znát. Osobně si myslím, že na Masters Of Rock teprve pořádně ukáže Derisovi a Hansenovi záda. :-)

4. 12. 2017 12:17

- Crust

Je dost krátkozraký porovnávat naživo Derise a Kiskeho zrovna z tohoto turné, když byl Kiske nemocnej. Byl slyšet míň z důvodů, který uvádím níže. Pusťte si třeba videa Unisonic z loňskýho Wackenu, kde je Kiske ve formě. Takže řeči o nevyzpívanosti a ztracených letech si radši fakt nechte.

3. 12. 2017 11:59

- orre

Kiske prostě promarnil hodně let a dneska to už nedohoní! To je myslím jasně slyšet v porovnání s Derisem. Je to dost záhul ty dlouhé koncerty na jeho hlas.

2. 12. 2017 22:19

- Anonim

Tipsport Aréna (stejně jako O2 aréna) není úplně ideální místo pro koncerty. Ty nehorázný fronty u všeho, byly fakt otravný, ale to byl snad jediný nedostatek na jinak perfektním sobotním večeru. Helloween jsem viděl živě už asi po osmé a tenhle koncert patřil k těm nejlepším. Stál jsem asi pět metrů od podia a byla to paráda - kapela v parádní formě, úžasná atmosféra, skvělý zvuk a hlavně fantastický set list. Je to trošku paradox, že zrovna na turné s Hansenem a Kiskem jsme se konečně dočkali léta opomíjených Derisovských hitovek jako "If I Could Fly", "Perfect Gentleman", "Why?" atd. I pro mě byl vrcholem koncertu Hansenův medley (škoda že pěvecky nedostal ještě větší prostor). A hlavně konečně jsme měli možnost krásně srovnat vokální projev Kiskeho a Derise. A jestli někdo čekal, že z něj Kiske vyjde jako suverénní vítěz, tak se dost mýlil. Kiske parádně dává extrémně vysoké tóny (viz třeba "Eagle Fly Free"), v tom fakt nemá konkurenci, ale když zpívali s Derisem oba dva, Kiske nebyl vůbec slyšet. Deris má prostě mnohem silnější a vyzpívanější hlas.

2. 12. 2017 20:31

- Jenos

Kdysi tady někde byla vášnivá debata jak Helloween je jen a pouze ten s Kiskem. Moc hezký jak Deris teď mnohým zavřel klapačku. Helloween miluju, ale ten s Derisem, jak zpěvem, tak hudebně byl vždycky alespoň pro mě o level výš. Na koncert jsem nešel, právě proto, že takovej účelovej slepenec a trápící se popofil Kiske za mikrofonem mě nezajímal. Doufám, že tenhle nápad nechaj kluci už pro vždy u ledu. Helloween je super kapela právě ta v posledním složení a skládaj pořád skvělou muziku.. Kecy že na to serou jsou fakt totálně mimo. No upřímně, docela mě teď mrzí, že jsem si koncert nechal ujít...

2. 12. 2017 16:03

Překvapení? - čéééši do toho

Já mám Helloween moc rád, ale na jejich koncerty už nějakou dobu raději nechodím a to ani třeba na MoR i když tam jsem. Prostě jsem poslední roky měl pocit, že na to chlapci serou a hudebně to byla na živo bída (a tím nemyslím Derise). Takže překvapení je že si to tu všichni chválí. Že by před turné pocvičili?

2. 12. 2017 8:48

TO: ToPi - František Šafr

Vysoké tóny nezpíval vždy Andi Deris. Vzpomeňte na skladbu "How Many Tears". Michael Kiske měl problémy s hlasivkami přibližně od čtvrtého koncertu a poté strávil několik dní v nemocnici, takže si zřejmě některé jeho party vzal Andi Deris. Viděl jsem na Youtube dokonce koncert, kde "How Many Tears" zpívá pouze Andi a Kai.

1. 12. 2017 22:29

- ToPi

Sice jsem byl překvapen, že ve vyšponovaných vícehlasech zpíval ten vyšší hlas vždycky Deris (a výborně), ale celkově jsem žádnou Kiskeho indispozici nezaznamenal.

1. 12. 2017 21:57

- orre

Mrkněte na video rozhovor ve Sparku s Kaiem a Weikim! Kai desku dokonce nevylučuje, ale Weiki jako by se částečně vyhýbal pozitivní odpovědi.

1. 12. 2017 19:11

- Crust

March of Time je fakt strašně vyšponovaná, nevím jestli hrát ji by byl při Kiskeho stavu ten nejlepší nápad. Vzhledem k jeho hlasový indispozici mu hlas při těch výškách buď vypovídal službu, nebo sám schválně netlačil tolik na pilu. Obojí je samozřejmě pochopitelný. Při Keeper Of The Seven Keys už to znělo jako že se docela trápí, ale nevynechával a bojoval statečně. Kaiův Jericho set byl totální pecka a všude na to slyším jen chválu, proto mě zarazilo, že odezva publika byla v tu chvíli poměrně vlažná (seděl jsem na tribuně, takže jsem to měl všechno jako na dlani). Jinak nechci nikomu kazit radost, ale myslím že žádné společné album nebude, tedy alespoň jsem o ničem neslyšel. Myslím že po turné, které bude asi dlouhé, se cesty rozejdou, ale třeba nás překvapí...

1. 12. 2017 17:09

- Prowler80

10.července 1985, Hamburk, klub Logo. Předkapelou jsou Warrant (pamětníci si jistě vybaví výborné album The Enforcer). Nadšení doslova extatické, je mi 17 let...25.listopadu 2017, Praha, Tipsport Aréna. Když se na scéně zjevuje Kai, neubráním se slzám. V únoru mi bude padesát...

1. 12. 2017 11:51

Koncert - Domy

Stál jsem u pódia a podle mě bylo znát, že Kiske není úplně ve formě. Jednou se dokonce nepěkně zapotácel. Nos měl rudej jak alkoholik, takže možná i rýma. Koncert to byl ale bezesporu fantastickej. Souhlasím, že největším hrdinou dne byl Kai Hansen a Andi svým výkonem málem zastínil Kiskeho. Alespoň kolega (neznalec) historie si odnesl dojem, že "ten nejnovější" zpěvák je nejlepší. Připojím se jen k postesknutí, že nezaznělo March Of Time. Jinak 100% spokojenost. Možná by už na dalším koncertech mohl Andi zpívat většinu věcí ze svojí éry a tohle by mohlo být takovým důstojným rozloučením s minulou érou se kterou se na většině mnou absolvovaných koncertů jinak trápil. Byl to super zážitek a možná nejlepší koncert jakej sem vůbec kdy viděl a to jsem viděl fakt hodně :)

1. 12. 2017 11:21

- The Keeper XIV.

Životní zážitek. Jen jsem litoval, že nejsem u podia. :-) Místo těch skladeb ze 7 Sinners mohlo zaznít třeba něco jiného, hitovějšího. Trochu mě mrzelo, ež na některé klasické skladby bylo publikum trochu vlažnější.

1. 12. 2017 10:29

- Kája

Skvěle napsané. Koncert byl nezapomenutelný. Už se na ně těším na Mástr. A souhlasim s Honzou. Kai Hansen ve svým medley málem zbořil halu. :D

1. 12. 2017 10:00

1 2 >>

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2018     RSS - články

stránka byla načtena za 0.06159 sekund.