VITACIT - Ze Smetiště až na vrchol scény 1976 - 1987
Zapomněl jsi ještě na Running Wild a Accept,...

ARMORY - Empyrean Realms
Za mě naopak nejen Virgin Steel, ale právě i...

ROCKENFIELD - Unchained
Co jsem četl, tak lidi se v zásadě shodují na Ai,...

VITACIT - Ze Smetiště až na vrchol scény 1976 - 1987
Tohle bylo zjevení. Křížek se sice ještě pořád...

VITACIT - Ze Smetiště až na vrchol scény 1976 - 1987
Dodo s Lacem byli u nás metalové jedničky, když...

DERHEROLD - Arcanum I - Rage
Přes svátky jsem si udělal seznam všech alb své...

MYSTIC CIRCLE - Hexenbrand 1486
Děkuji za recenzi, a vůbec za to, že v dnešní...

HELICON - Helicon
Na poslední slovo seru! Prostě jsme se...

VITACIT - Ze Smetiště až na vrchol scény 1976 - 1987
Těžký scializmus, já byl puberťák, měl velký...

VITACIT - Ze Smetiště až na vrchol scény 1976 - 1987
Je škoda, že Křížek tehdy nenatočil s Vitacitem...












Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax



komentáře k článku AVATAR - Hail The Apocalypse


- Saša

Detail - Henrik je basák, ne bubeník. Bubeník je John Alfredsson. Jinak tuhle kapelu miluju, nejradši mám selftitled, pak Black Waltz. Hail the Apocalypse mě trochu zklamalo (oproti Black Waltz už to bylo trochu bez nápadu, Vultures Fly je prakticky totožný s Let It Burn), nicméně pořád mám to album hodně ráda.

25. 04. 2015 21:49

- Fenris 13

Dostal jsem se k tomu až teď. A při prvním poslechu mně tohle album popadlo a omlátilo o zem tak jako Hulk Lokiho v Avengers. Mimořádně pestré a hravé album, které osciluje od nu-metalu k deathu, kde uslyšíte Nirvanu, Kinga Diamonda či Diablo Swing Orchestra, ale naprosto to není bohapustá vykrádačka. Každá skladba má vlastní ksicht a zároveň skvěle zapadá. Úžasné album. Dám tomu ještě trochu čas, ale obávám se, že pro mně to bude už třetí letošní desítka (po Triptykon a Alestorm).

4. 09. 2014 8:00

- Veronika

Hail The Apokalypse se mi líbí taky hodně. Ale zbytku alba musím dát víc šancí. Po prvních dvou posleších mě prostě neoslovilo. Na druhou stranu to předešlé si nemůžu vynachválit.

24. 06. 2014 21:56

- Jirka

v tomhle mám výhodu, že nejsem klasický posluchač tohohle žánru a nemám "konkurenty" tak naposlouchané. Každopádně Hail The Apocalypse budu z hlavy dostávat dlouho..i ten klip se povedl

24. 06. 2014 0:07

- Hellhammer

Ten Manson tam fakt slyšet je:) Já je panáčky zmalovaný zkusím ještě s odstupem, zatím se fakt sám sobě divím ,jak mě to baví... Pro mě je důležitý že příliš nevykrádají staré At the Gates/Dark Tranquillity/In Flames, jak činí většina mladého melodeathu..

23. 06. 2014 20:51

- Veronika

No a já s tímhle albem mám u nich poprvé pocit, že vykradli, co mohli - od Marilyna Mansona, přes Pain až po Finntroll :D

23. 06. 2014 20:04

Hellhammer - Jirka

říkám to nerad, ale souhlasím s tebou :) taky to po prvním poslechu beru jako velice příjemné překvapení

23. 06. 2014 12:23

7,5/10 - Hellhammer

Tahle kapela není překvapivě zdaleka tak špatná, jak by napovídala jejich image (většina služebně mladých kapel propracovanou image odvádí pozornost od hudební nemohoucnosti)..Šlape jim, to přesto že hrají melo-death tak nevykrádají staré vzory, neznal jsem jejich staré desky a jsem příjemně překvapen.

23. 06. 2014 10:09

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2025     RSS - články

stránka byla načtena za 0.00507 sekund.