Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


KONTAKT
Svoje nahrávky zasílejte na tyto adresy:
(Demos or CDs for reviews send to these addresses:)

CMI MELODIA a.s.
Petr JEBOUSEK (MFMM)
Pražská třída 755
500 04 Hradec Králové

Redakce nezaručuje vzhledem k velkému počtu došlých nahrávek, že bude zrecenzováno vše. Posílání nosičů je dobrovolné, nosiče zpátky nevracíme. Nahrávky zaslané ve formě CD budou mít vždy přednost před nahrávkami zaslanými v datovém formátu, vzhledem k množství zasílaných nahrávek není možné zaručit, že k recenzi dojde bezprostředně po zaslání nahrávky. Vzhledem ke složení redakce nejsme schopni zaručit recenzování některých hudebních stylů, chcete-li mít jistotu, že vaše nahrávka bude zrecenzována, kontaktujte nás ještě před zasláním alba. Děkujeme za pochopení!

Žádáte-li o zveřejnění svých zpráv či novinek, upozorňujeme, že zprávy mohou být redakčně kráceny či upravovány. Obsah zprávy bude zachován, forma bude upravena do běžné podoby námi vydávaných zpráv. Přílohy, které přikládáte, zasílejte v takové formě, aby mohly být zpracovány přímo ze samotné zprávy, není v silách redakce proklikávat záplavu přiložených odkazů, přepisovat tiskové zprávy tak, aby byly srozumitelné, zabývat se dolováním dat z různých efektních tabulek a jiných vychytávek či upravovat např. plakáty v (pro internet) nesmyslně velkém rozlišení , na podobné zprávy nebudeme reagovat. Stejně tak nebude reagováno na zprávy, ze kterých není zřejmé, co po nás vlastně požadujete (např. zpráva typu „ahoj, tady je odkaz…“)

Je naší snahou vyhovět všem, nicméně není to vždy v našich silách! Chcete-li mít jistotu, že recenze bude určitě sepsána, kontaktujte nás ještě před zasláním nahrávky. Zprávy zasílejte na:
redakce@metalforever.info


Redakce

Vedení webu:
redakce@metalforever.info
Honza Moravec (Savapip) - šéfredaktor (redakce@metalforever.info)

Editor:
Honza Moravec (Savapip) (redakce@metalforever.info )

Webmaster:
dlouhodobě v procesu hledání

Aktivní redaktoři:
Jan Skala (Pepsi Stone)
Petr Štěpnička (Pagan)
Tomáš Marton (Supermartonátor)
Radek Neuman (Eagle)
Ondřej Mráz (Moloch)
Jirka Lulek (jirka7200)
Pavel Baričák (Hirax)
Petra Lantorová (Peťulín)
Jarda Hubka (Dictyophor)

Čestný ředitel:
Václav Votruba

Spící buňky:
Radka Kučerová
Veronika Hesounová
František Šafr 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.04201 sekund.