3.03.2021
BEHEMOTH
I přes Nergalovy problémy s polskými úřady, kdy je ..více

3.03.2021
CACTUS
Ani po více než padesáti letech to nechtějí vzdát tito ..více

3.03.2021
JIŘÍ SCHELINGER
Většina kritiků i fanoušků se shodne v tom, že album ..více

3.03.2021
ANGELINE
Už od devadesátých let funguje ve Švédsku tahle kapela ..více

3.03.2021
BLACK SHEEP WALL
Američtí sludgemetalisté ohlásili změnu na postu ..více

3.03.2021
DOLEZALL
Z Chile se hlásí heavymetalová trojice kolem bubeníka ..více


MICHAEL SCHENKER GROUP - Immortal
Tvorbu tohoto Němčoura sleduju od jeho počátk ..

MICHAEL SCHENKER GROUP - Immortal
Za poslední roky určitě povedenější položka ..

AUTUMN`S CHILD - Angel`s Gate
V ramci AOR jako stylu je tohle jiste treti liga, ..

AUTUMN`S CHILD - Angel`s Gate
Tohle je tak 3. liga aktuálního skandinávskéh o ..

AUTUMN`S CHILD - Angel`s Gate
Souhlas s Pepsim, parádní AOR. Už debut mne vel ..

LED ZEPPELIN - Houses Of The Holy
Možná má nejoblíbeněj í deska LZ. Krásná ..

ALŽBĚTA - Zastavte kolotoč
Zastavte motory nemá chybu, ale bohužel asi jedi ..

WHITESNAKE - Whitesnake
Pro ty co jim není jasný přínos Sykese na tohl ..

KORPIKLAANI - Jylhä
No zrovna Kiuru je nejsilnější vec na albu. Tak ..

EMBRACE OF SOULS - The Number Of Destiny
kvalitní, stejně jako deska, pro mě 8/10. ..
Za poslední měsíc:
WHITESNAKE - Slide It In
2389x

WHITESNAKE - Saints & Sinners
2250x

WHITESNAKE - Whitesnake
2249x

WHITESNAKE - Slip Of The Tongue
1792x

LED ZEPPELIN - Led Zeppelin II
1672x

LED ZEPPELIN - Led Zeppelin IV
1308x

článků celkem: 8230
recenzí: 6774
reportů: 573
rozhovorů: 474

Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

komentáře k článku FATES WARNING - Long Day Good Night


- NDR

Ano, vrele suhlasim s Minstrell, pokus o historicke okienko je (vo vsetkej ucte sa ospravedlnujem za expresivny yyraz) neskutocna kravina - druhy DT, Pleasant... slabsi album s nudmymi momentmi :))) Pepsi by asi proste nemal recenzovat Fates, je to velmi specificka kapela a hudba, a mozno prave z tohoto dovodu plati za ikonu zanru, na rozdiel od od hlupuckych vyplodov mnohej ostatnej konkurencie...

14. 01. 2021 14:18

A Pleasant???? - minstrell

Normálně na recenze nereaguju bez poslechu novinky, ale tady to fakticky nešlo. Novinku začínám poslouchat až při psaní tohoto, ani nevím, jak to nazvat. Sakra chlapi tvrdit, že A Pleasant shade of grey je slabší, to už vyžaduje hodně odvahy. Srovávat je s Queensryche, kteří byli na vrcholu na přelomu "osmiček a devítek", Nebo DT, kteříí zase svůj kreativní vrchol zažili v r.1994 s albem Awake je značně zcestné. Nevím kolik bylo lepších progresivních alb v r.1997, ale Pleasant... natrhla pomyslné řitě jak DT s lehce komečním Falling...., tak Queensryche s tendenčním Hear in the.... Disconected pak dokázal znovu úspěšně zaútočit a aspoň v mých očích je lepší než DT s jejich Scene from...., které sice mám rád, ale přesto ho považuju spíš za další sestupný článek (po následujícíh Six degrees... a Train of...jsem s kapelou více -méně skončil) O nezáživném albu Q2K od Queensryche se radši bavit nebudu. Sorry chlapi, ale průměr si opravdu představuju jinde. No pomalu se při psaní dostávám dál i u poslechu novinky. A asi ano, v rámci diskografie se může jednat o tak nějak průměr. Jenže, zatímco FW jsou jak Himaláje, nebo dobře Alpy a novinka může být jeden z menších kopců v pohoří, tak jiné kapely na tuto průměrnou nadmořskou hladinu nedosáhnou ani se svými nej alby. Takže výslednou známku můžeme akceptovat pouze v rámci diskografie kapely, a myslím, že by to mělo být zdůrazněno.

31. 12. 2020 20:29

- Savapip

Tohle téma je věčné a kdybychom ho zhruba tak jednou do roka neřešili, bylo by zjevně něco špatně… Kdyby na to byl čas, s ohromnou chutí bych zavedl tabulku, kde by všichni redaktoři hodnotili všechna alba, to by byla teprve divočina! Vždyť je to normální (a hezké), že na tak bohatý svět, jako je hudba, máme každý své názory, svoje pocity, svoje kritéria. Muziku nezměříš, patrně nikdy se nestane, abychom se všichni stoprocentně na něčem shodli, takže už se „těším“ na to, že do roka a do dne tady bude podobná diskuze znovu.

31. 12. 2020 9:12

- Pepsi Stone

Kolega Pagan to vystihl naprosto přesně. Recenzi na Fates Warning jsem psal já a jelikož mě jejich nopvá deska neoslnila a považuju jí za jednu z jejich nejslabších, proto jsem jí dal hodnocení 6. Sebastien psal kolega Moloch, který jejich desku prostě považuje za skvělou a udělil jim hodnocení takové, jako udělil. Já bych v jejich případě tak vysoko rozhodně nesáhl a nedovedu přesně odhadnout, jestli bych v bodování šel na úroveň Fates Warning nebo níž.

31. 12. 2020 8:05

- Pagan

To by byla cesta do pekla - nejsme politická strana, abychom museli mít konzistentní názor, a kdyby po mně někdo z redakce jednou jedinkrát chtěl úpravu hodnocení, odešel bych na hodinu. Naštěstí se to za 10 (nebo kolik) let, co sem píšu, nestalo.

30. 12. 2020 20:45

- FWX

Sebastien za 9,5 a Fates Warning za 6 ??? Ale no tak, chlapci, když už to individuální hodnocení někomu z vás takhle extrémně ulítne (ať už nahoru nebo dolů), neměli by ho v zájmu celku ostatní kolegové aspoň trochu usměrnit? Protože takhle je to už opravdu taškařice.

30. 12. 2020 20:40

- orre

Novinka se zatím jeví jako nejslabší nahrávka s Alderem. Samotný Ray navíc nepodal zvovna oslnivý výkon a celková délka tomu taky nepřidá. Ale jak říkám, zatím!

30. 12. 2020 9:13

- JT

Vynikající kapela. Je pravda, že novinka není bůh ví jak úžasná. Jen k historii - A Pleasant Shade Of Grey jako slabší nahrávka? To je naprostá kravina. Je to přesně naopak. Jedno z nejlepších progresivních alb vůbec. A vypíchnul bych i skvělé Disconnected. Za mě tedy asi tak.

30. 12. 2020 6:12

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2021     RSS - články

stránka byla načtena za 0.71283 sekund.