komentáře k článku MAGIC OPERA - Battle of Ice


- Ramón

Se zvukem si asi pohrát šlo, to mi ale nevadí. Co mi, ale vadí a to hodně je zpěvák . Není to poprvé a bohužel asi ne naposledy co mi jinak parádní desku kazí naprosto nevhodná volba zpěváka. Velké zklidnění přijde když Toník přestane zpívat a hraje jen hudba.

2. 02. 2023 13:57

- htaedas

Nulový umělecko/produkční posun je u mě naopak vítaný. Pokud se mi nějaká kapela zalíbí svým stylem, tak chci, aby tak hrála dále. Samozřejmou podmínkou je přísun stále kvalitních melodií, což zde platí. Na jiné chutě jsou tu jiné kapely. Co se týká zvuku alba, tak jeho basová, hlubší podstata mi též nevadí. V daném hudebním stylu jsou právě výšky dosti dominantní, zvláště při hlavních melodických linkách hraný kytarou, v tomto případě i na klávesy. A někdy těch výšek (všeobecně, ne jenom u této kapely) už je opravdu moc, tudíž tohle basové uzemnění vítám. Též se mi líbí, že i refrény nejsou tahány do extrémních výšek. Nové album je celkově výborné a nalézám tam vše, co upřednostňuji. Nejvíc potěší dlouhá kytarovo/klávesová sóla, včetně různých meziher. Jediné, v čem mě album zklamalo, tak je balada, která se tentokrát nepovedla tak, jako byla minule The Other Side, což byl jeden velký nádherný patos. Zadařilo se aspoň u rychlovek viz. https://youtu.be/Um9SVqdCFqQ a díky tomu vím, že svět ještě není v prdeli.

30. 01. 2023 12:42

- terko

Tak neviem čo k tomu dodať, výsledný zvuk vôbec nepasuje s hudbou a to nie som žiadny hudobník, je to celé basové, ako keby Marco Garau vôbec nepočul výsledný hudobný mastering a že ani skupine to nevadilo, zrejme sú to len najatí hudobníci. Tým pádom u mňa maximálne 6.5/10

7. 01. 2023 9:27

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2023     RSS - články

stránka byla načtena za 0.0737 sekund.