komentáře k článku BURNING WITCHES - The Dark Tower


- P. Štěpnička

ad recenze Enforcer: za mě ne. ad hodnocení: 5 bodů je ve školní terminologii trojka. Což mi přijde ještě hodně dobrý vzhledem k tomu, že se za tak okatý opisování dávala vždy nemilosrdně koule.

26. 05. 2023 18:49

to htaedas - David

Souhlas, však taky po tom fiasku co předvedli minule (španělská verze to nezachránila) už bylo načase! Nostalgia je samozřejmě úplně jiné kafíčko. Tady je aspoň vidět že si každý může vybrat slabší chvilku a jsem rád že se to tenkrát provedlo.

26. 05. 2023 13:08

ENFORCER - htaedas

Když už tu byli zmíněni Enforcer, bude zde recenze na jejich novinku? Myslím, že se docela povedla a že to zase slušně nakopli.

26. 05. 2023 9:51

BW jsou - David

jednou z mých nejoblíbenějších kapel poslední dekády a proto je pro mě těžké si přiznat, že se na jejich nové album bohužel absolutně nejsem schopen vnitřně napojit. Svého zenitu kapela dosáhla na minulém albu a byl jsem smířen s tím, že to tentokrát bude slabší, jen jsem nečekal, že to bude slabší o tolik... Je tam slyšet úporná snaha o naroubování melodičtějších refrénů do jejich typické houževnatosti, což na mě působí dost toporně obzvláště když skladby jako takové nejsou nikterak strhující. Na druhou stranu to má pořád hrozně daleko k diletantství nebo odfláknuté práci a dát 5/10 albu, které se pohybuje v první dvacítce nejvýznamnějších národních žebříčků a v zahraničí dostává hodnocení 7.5-9/10 je samozřejmě naprostý úlet. Do originality to má pochopitelně daleko, jenže to platí o veškerých mladých kapelách hrajících klasiku neboť Ambush, Enforcer nebo Mystic Prophecy nejsou originálnější ani o milimetr. Toto prostě není vada ale specifikum, protože vymyslet něco nového ve stylu, ve kterém bylo už vše řečeno je nemožné a jde vlastně jen o to, jak danému posluchači sedne do uší konkrétní sada písní. No, mě tentokrát bohužel nesedla, tak snad příště bude líp. Burning - 9/10 Hexen - 7.5/10 Dance - 8/10 Witch - 9/10 Tower - 6.5/10

26. 05. 2023 1:48

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2023     RSS - články

stránka byla načtena za 0.07645 sekund.