UNRULY CHILD - Our Glass House
Jak lidsky nesouzněl? Tys ho znal osobně?

HUMAN FORTRESS - Stronghold
Úvodní skladba "Stronghold" ještě dělá kapele...

CORONER - Dissonance Theory
Tady není co řešit! Deska roku! 10/10

UNRULY CHILD - Our Glass House
Ač jsem s ním lidsky rozhodně nesouzněl, jako...

DARKYRA - Life Force
dostal ke třetí desce; říká se, že třetí...

UNRULY CHILD - Our Glass House
Mark včera bohužel zemřel. 71 let.

AUTOGRAPH - Beyond
Tady máte se Stevem nové interview na jednom z...

CORONER - Dissonance Theory
Já miluji všechny desky od Coroner a čekání bylo...

BACK STREET CRAWLER - 2nd Street
a zmínce o Free jsem zpozorněl a po náslechu...

SABATON - Legends
jsem poprvé viděl naživo kdysi dávno ve Zlíně,...












Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax



komentáře k článku RUNNING WILD - Branded And Exiled


10/10 - Deny

Klasika, jen o malý fous slabší fošna, než Under Jolly Roger. Ale pořád za silnou desítku.

9. 07. 2025 17:44

... - Kovi

Parádní album, první které jsem od RW slyšel a pro mě je to kultovka... 9,5/10

25. 05. 2025 14:05

- Metal Boomer

Upřesnil bych trio účinkujících kapel na severoamerickém výjezdu. Krom Celtic Frost a Running Wild jej dotvářeli Voivod. Coroner měli rok před vydáním debutu, ti se ve Státech poprvé zjevili až někdy v září 1989, kdy předskakovali Kreator. Turné mělo původně naplánováno 24 zastávek v USA a Kanadě. Kvůli šlendriánu pořadatelské agentury (mj. na plakátech místo Branded prezentováno Pleasure to Kill), bylo o dva týdny odloženo, v důsledku čehož odehráli Running Wild nakonec pouhých 8 vystoupení. Při jejich závěrečné prezentaci v klubu v Long Beach se krom bazální trojice prezentovali navíc ještě F.C.D.N. Tormentor a Saint Vitus. Krátké video, jež bylo divákem pořízeno v samém závěru bloku RW, je dodnes jediným známým obrazovým záznamem z jejich severoamerického tažení. Odkaz zde: https://youtu.be/NmLIejkzOI0 Stran hodnocení alba samého. Onoho roku vypustila západoněmecká metalová scéna do světa několik kvalitnějších počinů, než je album recenzované. Z tohoto důvodu hodnotím totožně jako mj. Witch Hunter, Tales of Terror, The Bell, Cry Out for Metal, Metal Revolution, Hellish Crossfire, G.O.E., Hellbound či níže již uvedené The Enforcer. Branded u mě též za 8/10.

23. 05. 2025 15:41

- Steve

Uvidím Aký budú v Moravsko Krumlove Keď som sa dozvedel že tam budú Tak som si to rozhodne nemohol nechať ujsť vzhľadom na ich vek

23. 05. 2025 6:53

- Mr.Deadhead

Tady už se pálí ostrejma. Není slabých míst. Svého času jsem to poslouchal do zblbnutí a ani trochu se to neomrzelo. Osmdesátková klasika. 9,5/10

23. 05. 2025 1:06

zde bych šetřil - The Keeper XIV.

Pokud chcete hned zde dát plný počet, budete ho dávát většině následujících alb, až do The Rivalry včetně. Po letech jsem to slyšel znovu, ale asi se mi líbí více debut. I zvukově je tady trochu pokles.

23. 05. 2025 0:40

- - Petronius

Za mě tedy jednoznačně nejlepší album RW - nelze jinak, 10/10. Z úvodní trojice písní Branded and Exiled, Gods of Iron a Realm of Shades na mě jde ještě dnes při poslechu posvátné mrazení... Spolu s albem The Enforcer od německých Warrant (rovněž od Noise Records) mi tohle album nadefinovalo etalon riffového melodického speedmetalu.

22. 05. 2025 15:43

Jasný plný kotel - David Svoboda

Titulní bomba, šlapavé a valivé Realm Of Shades, a Mordor, speedařina Fight The Oppression, nebo tradiční závěrečná hymna Chains And Leather. Od začátku do konce jedna Klasika střídá druhou a RW jedou na plný kotel. Klasická jistota Německého ( a světovího) Metalu. 10/10.

22. 05. 2025 8:59

10... určitě 10... - Kolík

...každý, kdo dostal v roce 1985 do ruky ještě zabalený krásný voňavý vinyl, tak ví proč. Každý, kdo po rozbalení a vložení na gramofon zažil ten neopakovatelný temný a zároveň melodický sound násobený z podomácky vyrobených 100 W stereo reproduktorů. Tohle album bylo více než kult. Proto se taky kopírka u ředitele jedné velké strojírenské fabriky prakticky nezastavila, jak tiskla jednu kopii vnitřního přebalu za druhou. Všechny se musely evidovat jako smyšlené dokumenty k výrobkům na export. Každý, na koho se dostalo, si nesl svůj obtisk textů jako diplom z vysoké školy. :-) Místní kapela pak podle něj začala přetvářet anglické texty do českého znění ve stylu >>Pijte mléko, jezte sýry<< (Evil Spirit), aby je mohla hrát na odpolednách čajích a zábavách pod záštitou SSM. :-) Bylo to něco neopakovatelného. Takže u mě fakt 10/10.

22. 05. 2025 8:45

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2025     RSS - články

stránka byla načtena za 0.00706 sekund.