Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


AKHLYS, NAURRAKAR, SÓL - 16.6.2023, Praha, Café V lese

Do Prahy konečně zavítá elitní černočerná hydra z Colorada pod vlajkou Debemur Morti, samotní Akhlys! Atmosférický black metal s mytologicko-okultním podkladem přilétá na křídlech hrůzné bohyně nočních můr Melinoë, přivádějící bezbožné duše do konečného stádia niterného šílenství. Po třech albech není pochyb o tom, že v daném žánru patří AKHLYS mezi aktuálně nejzajímavější spolky světového undergroundu, kdy ve své tvorbě mísí nejtemnější snový chaos se silou všeprostupujícího orkánu. Vůdčí postava kapely Naas Alcameth stojí i za dalšími respektovanými kulty jako Nightbringer, Bestia Arcana či Aoratos, a proto se těšte na prvotřídní black metal s účinkem podprahového dark ambientu.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100045704862350

Atom-blackový Naurrakar holduje rachotu prolamujícímu apokalyptické pečeti v hrůzyplném radioaktivním armagedonu provázeném světelnou bouří vybuchujících jaderných reaktorů. Kvarteto v plynových maskách vydatně obohacuje peklo svým uranem a pražští věrozvěsti Ozáření jsou naživo vpravdě infernální taškařicí, kdy se dozimetr zasekne na stálé hodnotě 666. Mota-Natas!
https://www.facebook.com/Naurrakar

Osamělí sluneční poutníci Sól se mohou po desetiletém putování pochlubit stále aktuálním předloňským debutem Shattered Affections. Jejich atmosférický a lehce depresivní black metal se odráží v zamlžených zrcadlech cynického smutku a duševního znečištění. A to k náladě onoho neblahého večera sedne dokonale.
https://www.facebook.com/funeralofsol
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.13335 sekund.