Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


AEPHANEMER, SINNERS MOON, ACHSAR - 30.3.2024, Bratislava

Aephanemer - Francúzska kapela hrajúca melodický death metal bola založená v roku 2014 pôvodne ako sólový projekt Martina Hamicha, ktory po úspechu prvého EP nabral zvyšok zostavy. Kapela raketovo mieri nahor a dosahuje medzinárodné úspechy - od svojho debutu vydala ďalšie tri albumy, pričom posledný vyšiel pod hlavičkou Napalm Records. Aephanemer, ktori mimo iného hrali aj na festivaloch Wacken či Hellfest, sa v rámci európskeho turné predstavia prvý krát aj na Slovensku v Bratislave!

Sinners moon - Epický symfonicky metal pôvodom zo Serede, vstáva z popola v novej zostave. Kapela v minulosti spolupracovala aj s takými menami ako Tony Kakko z kapely Sonata Arctica, alebo Roland Grapow z Masterplanu. Momentálne pripravujú nový album, z ktorého niekoľko piesní budete mať možnosť počuť medzi prvými!

Achsar - Známa a zabehnutá levická folk metalova bojová horda sa predstavi už aj s novym albumom! V minulosti kapela spolupracovala s Kopriklaanmi kde im spevák Milan naspieval slovensku verziu hitu Beer, Beer!
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.01317 sekund.