Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


HUSMAN FEST 7 - 20.7.2024, TACHOV

20. července se v západočeském Tachově opět sejde vybraná společnost kapel věnujících se především deathmetalové klasice a moderně. Na své si však přijdou i fandové spřízněných žánrů a chybět nebudou ani zahraniční hosté.

Jedním z nich budou legendy německého deathu, OBSCENITY, kteří pochopitelně patří k letošním headlinerům. Tito borci jsou na scéně od roku 1992 a svými tituly „Suffocated Truth“ (1992), „Perversion Mankind“ (1994) a „The 3rd Chapter“ (1996) řádně rozčeřili evropské deathmetalové vody. O tom, že jsou pořád ve skvělé formě, svědčí jejich poslední fošna „Summoning the Circle“ z roku 2018. Pro milovníky deathmetalové tradice pak festival chystá ještě domácí veterány TORTHARRY a havířovskou rubačku SOUL MASSACRE.

Moderní, technický či progresivní (jak jen sami chcete) proud letos již tradičně zastoupí domácí a pořádající NEUROTIC MACHINERY. Spolu s nimi budou moderní vlajkou mávat také Severočeši IN VEINS a moravští INCEPTION OF FALL. Husman Fest tak i letos nabídne prostor pro mladou, nadějnou krev, což je jedno z jeho poznávacích znamení.

O zpestření festivalové soupisky se postarají dvě tajné zbraně, které jsou domácím (a vlastně nejen domácím) fandům dobře známé. Těšit se tak můžete na symfonic blackové pekelníky WELICORUSS a na thrashmetalové divočáky EXORCIZPHOBIA.

Ani tím však aktuální festivalová soupiska není kompletní. V rukávu mají pořadatelé ještě jedno headlinerovské eso, které vynesou příště.

Husman s vámi!
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.01557 sekund.