21.10.2021
WHITESNAKE
Příčina smrti bývalé manželky Davida Coverdalea a ..více

21.10.2021
BLACK STAR RIDERS
V irsko-americké hardrockové partě vykrystalizovala nová ..více

21.10.2021
L.A. GUNS
Stálici kalifornské rockové scény postihla další ..více

21.10.2021
OF MICE & MEN
O návrat na výsluní popularity se bude snažit tato ..více

21.10.2021
MORGUILIATH
Jednočlenný projekt z Francie, specializující se na ..více

21.10.2021
STÖRMBREAKER
Krátce před vydáním debutového alba dochází u těchto ..více


DEATH - Human
Tady asi žádná - Human je majstrštyk a vrchol ..

MINSTRELIX - 11 Trajectories
To mě těší, díky za reakci! :-) ..

TRIVIUM - In the Court of the Dragon
Najlepší album od Trivium doposiaľ, veľmi ľah ..

TRIVIUM - In the Court of the Dragon
moc pěkně napsaná recenze, se vším naprosto s ..

K.K.`S PRIEST - Sermons Of The Sinner
Po hodně dlouhé době něco co mě přimělo kou ..

MINSTRELIX - 11 Trajectories
No teda....Pagan. Znovu Ti chcem poďakovať. Tak ..

MINSTRELIX - 11 Trajectories
Mně to zní povědomě skoro všechno, ale větš ..

THE LUCID - The Lucid
Dobré Davide, dobré! ..

MINSTRELIX - 11 Trajectories
Sedm let to trvalo, ale stálo to za to. Kapela ni ..

ASKING ALEXANDRIA - See What`s On The Inside
Pepsi, fundovaná recenze, je vidět, že máš AA ..
Za poslední měsíc:
RAGE - Ressurection Day
1239x

K.K.`S PRIEST - Sermons Of The Sinner
1080x

DEATH - Scream Bloody Gore
967x

DEATH - Leprosy
934x

KISS - Psycho Circus
922x

SKELETOON - The 1.21 Gigawatts Club
892x

článků celkem: 8675
recenzí: 7159
reportů: 574
rozhovorů: 521

Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

komentáře k článku KREYSON MEMORIAL - Strážci plamenů


- Lukáš

Tohle je hrozná sračka! A dát si do názvu Kreyson, to chce hodně drzosti!

28. 05. 2019 10:32

- Posluchac

Zpěv je asi takový, jak píše recenzent. Hudba a písně jako celek získají sílu až po více posleších, zpočátku to fakt působí jako vesnický pop metal. Zvuk CD stojí za hovno stejně jako u CD Limetalu a jiných kapel. Je to nařvaný s ubohým průměrným DR 5 dB. Komprese, loudness War, kdy už tyhle prasárny ničící hudbu skončí.

16. 05. 2019 21:13

- zzz

NO, po hudební stránce jakž takž, ale díky zpěvu by se měli přejměnovat na Extraband memorial. Ta plzeňská zancovačka z toho čouhá právě díky příšrnému frázování Dolénka a jeho unvirezálním výrazem ve všech skladbách... Krátké samohlásky ma dlouhých notách je nešvar poslední doby omylivitelný asi jen u vesnický kapely. Tohle, ale nahrávali profíci. Proboha produkoval někdo zpěv?

16. 05. 2019 16:57

- Pepa z Depa

Tak jsem se díval na rozhovor na youtube. Krob tam oznamuje, že kapelu najdou na serveru kreysonmemorial.com. No, jestli jsou tohle jejich stránky, tak potěš koště! xD xD xD Deska jako taková odsejpá, ale zní to jak z vesnický zábavy.

11. 05. 2019 12:04

"svatý" - b.wolf

Křížek a jeho slizký brácha neboli Damiens ... víc netřeba, nerad bych pozvracel klávesnici. Křížka a jeho trapné pozérství jsem nikdy nemusel (dodnes nechápu, proč všichni vytahují Citron a Radegast, ten jeho ječák tam absolutně nesedí, zlatý Standa), vydal jedinou fošnu, Anděl na útěku, která se dá vydržet. Zbytek je odpad a poslech ztráta času... I tady jsou slušné smečky, třeba Trigger, o Slovensku ani nemluvím, takovým Signum Regis by tento "memoriál" mohl tak max. přeleštit kytary ... bez hodnocení, páč odpad tu není...

2. 05. 2019 13:33

- Petr Z.

Podle mě za něco stojí jen závěrečnej speed a Motorka. Jinak prostě nic moc. Celkem zbytečná deska. Podle mě upadne v zapomnění.

1. 05. 2019 21:49

Strážci plamenů - S.C.A.Lytch

Dodatečně zvyšuji své hodnocení na 7.5 bodu. Nebýt některých textů, dal bych 8. Desku jsem dnes zakoupil ve Flac verzi a nelituji. Kapele se dodatečně omlouvám za některé pochyby o zpěvu a instrumentální zručnosti zmíněné níže. Opravdu to bylo zvukem z MP3. Aby se deska zalíbila, chce to trošku vice času. Pokud ale člověk bude ochoten přijmout Memorial jako novou kapelu, nakonec zjistí, že má před sebou kvalitní fošnu jakých zas tak moc v Čechách, v rámci žánru, nevychází. Pro jistotu ještě dodám, že poslouchám převážně prog rock/metal - Pain of Salvation, Opeth, Redemption, Dream Theater, Pineapple Thief, Pink Floyd, apod. To jen aby se někdo nenamáhal psát, že pořádnou hudbu asi neznám :) A tim bych to za sebe uzavřel.

1. 05. 2019 20:52

- Svab

Dá se to poslouchat, klidně bych hodnotil 7/10, ovšem zdejší onanisti, jako již mnohokrát zaslepení předsudky, nehodnotí hudbu ...

30. 04. 2019 20:33

Kapely k roku 2019. - lukáš

Dnes je doba kdy u fanoušků boduje škwor, či Traktor. Ano, tyto kapely mají hodně fandů. Já si kupříkladu koupil dvd koncert Traktoru, ale vůbec mě to nechytlo. To samé škwor. Dymytry dnes hodně bodují , ale jsou hodně podbíziví. Dymytry rodina Uff. Tohle se mi vůbec nelíbí. Dobrou kapelu dělají přece dobré písně a ne že budou dělat alpinismus. Jako kapelu které se žádná česká kapela ani nepřiblíží jsou Blind Guardian. Pro mě teda jsou dobré české kapely jen - Citron, Arakain a Titanic. Ty dokážou ještě něco dobrého složit. Jak se tu mluvilo o Alkeholu. No, koupil jsem si jejich dvd z Lucerny a musím uznat , že tam byla kvalita. A, to se mi líbí jen její první dvě desky.

30. 04. 2019 12:38

- S.C.A.Lytch

Já si zase myslím, že ta domácí scéna je sice malá, ale v posledních letech jde opravdu hodně nahoru. Namátkou Silent Stream of Godless Elegy - Smutnice, Cruel - Entelechia, Face the Day - Stuck in the Present, Druphonic - Walk on Mars, Asmodeus - Past na Davida Kleinera a mohl bych pokračovat alby kapel Salamandra, Symphonity, atd.

30. 04. 2019 11:25

Anděl na útěku - Domy

Jsem podobně jako Kolik přesvědčen o "malosti" české hard n heavy scény. Za jedinou desku vyčnívající kvalitou považuji právě Anděla na útěku. Taky jsem níže psal, že toto recenzované album se mu duchem ani nepřibližuje a že název Kreyson memorial je přinejmenším nešťastný. K těm top deskám bych asi ještě něco našel (Arakain - Schizofrenie, Citron-Radegast) ale určitě v minulosti, dnes nic.

30. 04. 2019 11:02

- Losers and Winners

Diskuze takřka panoptikální. Kolík jako vždy trochu přehání, ale gros jeho příspěvku odpovídá současné realitě domácí scény. Kolíku, jaký máš názor na Soumrak titánů? Dle mého soudu nejlepší tuzemské album poslední doby, byť obsahovalo několik skladeb z roku 1987, které ovšem zároveň patří k nejzdařilejším, což je svým způsobem signifikantní.

30. 04. 2019 10:48

2 Kolik - S.C.A.Lytch

Můžeš prosím uvést nějaký příklad kvalitní zahraniční hudby - kapely, které se žádná česká kapela nemůže ani přiblížit ? Rád bych si nějakou takovou poslechl. Díky.

30. 04. 2019 9:48

Musím se smát... - Kolík

...když čtu tuhle diskusi. Nejde o nic jiného než o boj sraček se sračkama. Za to slovo si dosaďte libovolnou českou kapelu - Citron, Limetal atd. - v libovolném čase. Je to směšná bitka v malém českém zapáchajícím žabinci.

30. 04. 2019 7:45

- Meres

Nie, nič nerušiť! Každý vie, že najväčšia sranda je pod sračkovými kapelami a albumami, takže nech to pokračuje ďalej :D

29. 04. 2019 23:52

- vn

Ukončete prosím už tuhle diskuzi, nejlíp se udělá když si nikdo desky nebude všímat, to je celé. Nechci tu číst 14 dní takové blbosti. Srry

29. 04. 2019 22:29

- Primář z Bohnic

Hoďte na něj síť! Dane, v roce 1993 jsi za předskok IM cáloval 100 litrů. Jak známo, zcela marně. Vrcholem onoho předskoku byla demolace Diamantky. Smím-li ze zeptat, kolik tě stálo zdejší promo?

29. 04. 2019 18:44

- Remap

Šafr je zkrátka ujetý na český pivní bigbít. Stačí si přečíst jeho recenze na Alkehol nebo Kabát. Nechcete se na to raději vykašlat než psát články na takové braky? .) s Memorialem jste tomu ale fakt nasadil korunu. Můžu se zeptat co vás k psaní těchhle kravin vede? přitom si myslim, že na vašem webu chybí dost kvalitní muziky.

29. 04. 2019 18:21

- Petr Z.

Přemýšlím, který člen Memorialu asi psal ty poslední dva příspěvky. xD xD xD

29. 04. 2019 18:13

Můj osobní názor - Sister Ultra

Čtu tady recenzi, čtu tady komentáře a za sebe musím říct, že tohle album je pro mě srdcovka. Čím častěji jej poslouchám, tím víc se mi líbía pokaždé nacházím něco nového. Naprosto respektuji názor recenzenta, každého to prostě nechytí a samozřejmě bych nečekala jen samé superlativy a pění chvály. V naší zemi je řada muzikntů, kteří jsou dobří, řada dalších, kteří jsou méně dobří, pak je tady řada dalších, kteří mají hudbu jen za kupu hnoje, na kterou lezou, aby si zakokrhali. Můžete mít opravdu svůj názor, ale nechápu, proč se tady v těch komentářích srovnává nesrovnatelné. Každý si najde, co mu ladí. A každý muzikant, který něco tvoří, to tvoří především pro sebe, jako vlastní vyjádření nějakého pocitu či myšlenky... a pokud někdo pochopí, co chce říci svou muzikou a je nalazen na stejnou vlnu, tak si k tomu vždycky najde cestu. Kapela Kreyson Memorial odvedla tímhle albem obrovský kus práce, albu dle mého názoru absolutně nic nechybí. No a co je pro mě jako pro dlouholetou fanynku hudby podstatné, vždy drží sliby, na koncertech jsou vždy a za všech okolností včas a nerozmýšlejí na poslední chvíli, jestli se jim na ten koncert vlastně vyplatí jet, nebo nevyplatí. Nechovají se jak Keramické prasátko, které cinká jen tehdy, pokud se sypou zlaťáčky... ;-) ... Drží partu jak mezi sebou, na pódiu z nich září jednota, radost a energie.... Proto na ty koncerty chodím. Nikoho z nich jsem v životě neslyšela si na něco stěžovat... jakože nejsou prachy na nové album.... apod. Když na ně koukám, mám blažený úsměv na tváři, protože opravdu hrají celým svým srdcem a pro radost. A je jim naprosto u prdele, jestli zrovna hrají pro dva lidi, nebo pro tisíce. O tom je pro mě muzikant. A je jedno, jaké se vedou řeči... A rýpat se v tom, proč je tam písnička "Sbohem kamaráde" nebo "Lásko voníš deštěm" ... to už mi přijde totálně mimo mísu. Chlapům z kapely zemřel blízký dlouholetý kamarád - zvukař. Zemřel náhle, miloval písničku Lásko voníš deštěm s textem mistra Nohavicy.... Chlapi mají můj obdiv, že nepřerušili svou šnůru a dodrželi termíny všech koncertů, i přes tu hodně bolestnou ztrátu. Přijde mi naprosto přirozené a vkusné tomuhle člověku, který s nimi trávil dlouhé hodiny na koncertních šnůrách věnovat písničku a poděkovat. Opravdu pište si o tomhle albu co chcete, ale Kreyson Memorial je pro mě kapelou, která je jak po hráčské, tak po lidské stránce naprosto v pořádku. A věřím, že jim vůbec nic neubere vítr z plachet, protože toho v sobě mají opravdu hodně, co mohou svým fanouškům dát. A "nefanoušci" ať klidně poslouchají to, co chtějí, ale podle mě je zbytečné někoho označovat za psychopaty apod. Každý ať si najde to své, co jej oblažuje na duši... ;-) ...

29. 04. 2019 17:03

1 2 3 >>

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2021     RSS - články

stránka byla načtena za 0.44015 sekund.