JUDAS PRIEST - Unleashed In The East
...o přetočení některých pasáží není přesná. Rob...

FIREHOUSE - Firehouse
...ale nemá na jejího nástupce. Ten je absolutní...

MASTERS OF ROCK 2024 -Vizovice, čtvrtek (11.7.2024) a pátek (12.7.2024)
Děkuju!

JOURNEY - Escape
Triumph?

JOURNEY - Escape
Snad každá z uvedených kapel měla na svých...

JOURNEY - Escape
Survivor?

JOURNEY - Escape
Napadají mě Magnum, Asia, Boston, Toto..

JOURNEY - Escape
Měl bych v záloze přeci jenom jednu úžasnou...

JOURNEY - Escape
Deska je za jasnou desítku.Ale 4 od Foreigner je...

MASTERS OF ROCK 2024 -Vizovice, čtvrtek (11.7.2024) a pátek (12.7.2024)
Moc pěkně napsáno!
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

LOTHLÖRYEN
Brazilská heavy-folková banda LOTHLÖRYEN podepsala smlouvu s DIe Hard Records na vydání druhého alba kapely, nazvaného "Some Ways Back No More". Album by se mělo objevit během pár měsíců, do doby než bude k dispozici, mohou fanoušci nasávat dva singly na této adrese.
[Savapip]  [28.07.2008]

Doug Wimbish – „CinemaSonics“
„CinemaSonics“ je název druhého sólového alba baskytaristy Douga Wimbishe. Jeho první album vyšlo v roce 1999 pod názvem „Trippy Notes for Bass. Interpret je nejvíce známý jako baskytarista rockové kapely Livin Colour, oceněné Grammy Award-sinning. Album „CinemaSonics vyšlo v těchto dnech u vydavatelství Enja Records (Yelllow Bird). Oficální datum vydání alba pro Evropu je 24. duben 2008. V Americe album vyšlo v červnu 2008 u Dougova vydavatelství Novasound.

Doug vsadil na své první hudební základy před více než 30 lety zpět, kdy byl členem originální house kapely Sugar Hill Records. S kytaristou Skip McDonaldem a bubeníkem Keithem Leblancem složil a nahrál hodně originálních hip-hop skladeb jako„The Message“, „White Lines“, and „That´s the Point“. Krátce potom se s McDonaldem a Leblancem odstěhoval do Londýna a s anglickým producentem Adrianem Sherwoodem zformoval legendární industrial funk band volající se Tackhead.

Dalším důležitým obdobím Douga bylo spojení back vokalisty Rolling Stone Bernarda Fowlera s kapelou Tackhead. Doug se stal více známý a jeho umělecká cesta rychleji stoupala. Rychle dosáhl pověsti jako nájemní hráč, o kterého je zájem, a spolupracující na nahrávkách a turné, se stovkami umělců, jako The Rolling Stones, Jeff Beck, Bruce Springsteen, Herb Alpert, B. B. King, Annie Lennox, Carly Simon, Madonna, Seal, Joe Satriani, Georgie Clinton či Mos Def. Dlouhý čas spolupracoval s vokalistou Vinxem a bubeníkem Willem Calhounem z kapely Livin Colour, v kapelách Jungle Funk and Headfake. Doug také produkoval bassově-bubenický projekt „Dub“ populární ve východní Evropě.

Pro nový titul „CinemaSonics“ Doug oslovil mnoho svých dlouholetých hudebních přátel. Na albu se odráží jeho hluboká zásoba talentu, vlivů a filmových vzpomínek, čímž vznikla maximálně osobní nahrávka. Album „CinemaSonics“ je očekávaně nahrávkou plnou Dougovy virtuozity, elektroniky a charakteristických zvuků, zároveň však ukazuje na jeho často přehlížené melodické textové a skladatelské schopnosti. Album „CinemaSonics představuje komplexní a stylově hudební dokument, mapující Doughův jeho dosavadní umělecký život.

Album je možné zakoupit si zde: cdbaby.com/cd/dougwimbish
nebo v mp3 zde :

Track list - Doug Wimbish: “CinemaSonics”:
Revolution, Trance, Scary Man, Homeless, Danger, Rockin' Shoes, Silent Footsteps, Swirl, Broadcasting, I Wanna Know, Special Request, No Release, No Surrender, Easy Philosophy

Více o interpretovi naleznete na www.dougwimbish.com a www.myspace.com/dougwimbish
[Savapip]  [23.07.2008]

TARJA TURUNEN
Ledová královna Tarja se znovu chystá do ČR, 21. října se představí v Praze, 22.října v Ostravě.
[Savapip]  [21.07.2008]

LORDI
Těsně po svém vystoupení na Benátské noci chystají Lordi (na 13.srpna) vydání nového singlu "Bite It like a Bulldog".
[Savapip]  [13.07.2008]

ATHEIST
Reaktivovaní death-thrash metaloví pionýři ATHEIST se chystají po sedmnáctileté pauze zapracovat na novém materiálu.
[Savapip]  [13.07.2008]

BLOODCLOT
Lucerna Music Bar a agentura www.mafomusic.eu přináší ojedinělý koncert skupiny BLOODCLOT, projektu členů slavných HC Metalových formací BIOHAZARD, PRO-PAIN, CRO-MAGS a MERAUDER.

Legendární americká HC Metal formace BIOHAZARD ukončila svou činnost a její členové, bubeník DANNY SCHULER a kytarista SCOTT ROBERTS, se rozhodli oživit svůj projekt BLOODCLOT, který existoval již před vznikem BIOHAZARD. Do tohoto projektu přizvali své přátelé, kteří se také proslavili učinkováním v legendárních HC Metal formacích : JOHN JOSEPH (CRO-MAGS), ERIK KLINGER (PRO-PAIN) a RICK LOPEZ (MERAUDER).

BLOODCLOT se prezentují klasickým prvotřídním New York HC Metalem a jsou pokračovatelé tvroby BIOHAZARD a CRO-MAGS. Jedná se o skvělou šanci pro fanoušky BIOHAZARD, PRO-PAIN, CRO-MAGS, MERAUDER atd… opět naživo vidět členy BIOHAZARD společně se svými parťáky a užít si pořádného zdivočelého nátěru a řádně zapařit.

Promo video BLOODCLOT lze vidět zde.

Aktuální album ´Burn Babylon Burn´ vyjde v Září 2008. Více info : www.mafomusic.eu
[Savapip]  [13.07.2008]

Festivaly v ČR pro rok 2008 - AKCE!!!
Mnoho lidí neustále útočí a nadává na kvalitu české festivalové scény, čemuž se nedá až tak divit, nicméně jako všude se i zde najdou výjimky, které potvrzují pravidlo. Stačí pouze vyjmenovat jména zaběhnutých a úspěšných akcí jako Obscene Extreme, Přeštěnice, Rocková Lipnice, MightySounds, Oleško Open Air, SázavaFest nebo Brutal Assault a musí vám být jasné, že zas tak špatně na tom v tomhle vidlákově nejsme a rozhodně se nemáme za co stydět, i když rezervy i na tomto poli jsou.

Další skupinka lidí prozměnu neremcá na adresu kvality samotných festivalů, ale cen, za které je možné, pořídit si lístky. I tyto jelimany je třeba vyvést z omylu, české festivaly jsou cenově velice dostupné, a když se k tomu přidá i nějaká ta sleva, není nad čím přemýšlet a jediná věc, která vás může trápit, je, jak to budete všechno stíhat! Když už jsem zmínil slevy na lístky - tyto cenové orgie vám přináší pouze a jedině Metalshop.cz!

Představujeme vám následující akce:

Brutal Assault 2008
Kdo nemá zmalovaný obličej a nevykradl železářství, ať se radši drží stranou! Pokud tyto kritéria splňujete, zajeďte si do vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři. Na Brutal Assault 2008 se chystá přijet pořádně reprezentativní množství kvalitních kapel. Mezi naprosté špičky festivalu se rozhodně řadí Cradle of Filth,Carcass, Agnostic Front, Arch Enemy, Six Feet Under a desítky dalších skvělých nářezů.
Oficiální web: www.brutalassault.cz
Cena lístků: 1200 Kč
Cena po slevě u Metalshopu: 900 Kč

SázavaFest 2008
Žádné pivo, SázavaFest je multi ve všech směrech, takže do baťůžku balte pouze multivitamínový džus a užijte si multimediální, multikulturní, multifunkční a multinevímco festival. Festival probíhá v Kácově, což je multi město někde mezi Aší a Jablunkovem. Kde jinde si můžete užít kombinaci skvělé hudby, zajímavých filmových představení, zábavného divadla, jedinečného autorského čtení a netradičních workshopů? Vystoupí zde například Sean Kingston (poprvé v ČR), The Skatalites, Sister Bliss nebo The Young Gods.
Oficiální web: www.sazavafest.cz
Cena lístků: 1100 Kč
Cena po slevě u Metalshopu: 755 Kč


Oleško Open Air
Alternativní festivalové léto se pomalu blíží a s ním i jedna z jeho vlajkových lodí - pátý ročník OA Festivalu Oleško! Dva dny, tři pódia a přes sedmdesát kapel od punku až po metal. Budete mít možnost shlédnout Shit Happens, Totální nasazení, Atari Terror, The Fialky, Locomotive, Dagoba, Disbelief, mimojiné se předvede i Tleskač a mnoho, mnoho dalších! Oleško u Roudnice nad Labem je malá obec jihovýchodně od Litoměřic.
Oficiální web: www.olesko.cz
Cena lístků: 490 Kč
Cena po slevě u Metalshopu: 250 Kč


MightySounds 2008
Pořádně si progelujte číro a zaútočte na letošní ročník známého festivalu MightySounds do Olší u Prahy. Naprosto nejsnadnější dopravu budete mít, když se dostanete do Tábora. Z Tábora to už máte bez starostí, neboť na vás bude čekat kyvadlový spoj přímo do areálu festivalu! Vystupují například Derrick Morgan a jeho domácí kolega Dennis Alcapone, američtí The Toasters a již tradiční ska-reaggae-rocksteady Yellow Umbrella.
Oficiální web: www.mightysounds.cz
Cena lístků: 680 Kč
Cena po slevě u Metalshopu: 470 Kč


Rocková Lipnice 2008
Další paní na holení (co jí asi budeme holit) je hodně populární stálice mezi českými festivaly - Rocková Lipnice 2008. Holení proběhne v Lipnici nad Sázavou poblíž Havlíčkova Brodu. Rocková Lipnice 2008 ve svém neuvěřitelném 15. ročníku zařadila na rychlost 2x2x1 - tedy 2 dny, 2 stage a 1 pořádná akce! Mezi holiče patří NO NAME, Chinaski, Janek Ledecký či Mňága a Žďorp. Punkové, punkrockové a metalové kapely pak na Rockové Lipnici 2008 zastupují Rattle Bucket, Vidock či HC3.
Oficiální web: www.rockovalipnice.cz
Cena lístků: 500 Kč
Cena po slevě u Metalshopu: 200 Kč


Přeštěnice 2008
Kdo radši skupiny z českých luhů a hnojů okořeněné několika zahraničními hosty, může si udělat výlet do Přeštěnice, které se nachází necelých 5 km od Milevska. "Všechnochutí" festival Přeštenice 2008 je takovým multikulturním setkáním pro všechny milovníky metalu, rocku i SKA. 8. ročník kultovního Open Air festivalu slibuje hodně zábavy, kterou obstarají například Sto Zvířat, Znouzectnost, Wohnout nebo Kryštof!
Oficiální web: www.prestenice.cz
Cena lístků: 790 Kč Cena po slevě u Metalshopu: 500 Kč

Obscene Extreme 2008
Již podesáté mají všichni posluchači nekompromisní hudby možnost zažít pořádnou apokalyptickou palbu. Obscene Extreme 2008 na vás čeká na svém hudebním bojišti. Obscene Extreme 2008 je to nejbrutálnější, co se dá v našich českých zemích najít. Poohlédněte se ve svém bydlišti po pořádném blázinci, abyste předem okusili atmosféru, která vás čeká v Trutnově na bojišti. Na festivalu vystoupí třeba legenda murder metalu z Chicaga MACABRE, dále například EXTREME NOISE TERROR nebo AGATHOCLES.
Oficiální web: www.obsceneextreme.cz
Cena lístků: 800 Kč
Cena po slevě u Metalshopu: 700 Kč


Czech Rock Block 2008
Další z řady českých festivalů, který staví převážně na českých interpretech. Již 15. ročník akce Czech Rock Block nabídne sestavu toho nejlepšího, co v současné době brázdí česká koncertní pódia. V Plasech vystoupí například Kabát, Arakain, Kreyson, Škwor nebo Aleš Brichta. Festival proběhne 2.8.2008, tudíž neváhejte a objednávejte lístky!
Oficiální web: www.czechrockblock.com
Cena lístků: 440 Kč
Cena po slevě u Metalshopu: bude upřesněna


Metalshop.cz je připraven!
Tolik tedy krátký letecký průlet nad malou částí našeho festivalového dění pro rok 2008. Metalshop.cz bude samozřejmě u toho a díky našim exkluzivním slevám máte šanci na rekord v počtu navštívených festivalů i vy. Metalshop je na slevovou mánii připraven! A co vy?
Čím více našich věrných zákazníků bude spokojeno, tím větší bude i naše nadšení a odvaha, pouštět se i nadále do dalších slevových akcí, kterých máme v šuplíku mnoho a mnoho!
[Savapip]  [5.07.2008]

REBELLION
REBELLION chystají na 24.října vydání dosud nepojmenovaného EP, 9.ledna 2009 pak vydají nové album, pojaté jako třetí část jejich ságy "History of the Vikings".
[Savapip]  [5.07.2008]

URT
Estonští pohani URT vydávají 23.června své třetí album "Ussikuningas - Saatanhark II", s tímto poetickým tracklistem:
01. Setu Sünd (Ilmapuule)
02. Saatanhark II (Peremeesta)
03. Me Ürgsed Juured (Murdja)
04. Karjed Pimedast Metsast (Eksitaja)
05. Kuldigatsus (Lapsepõlv)
06. Ussikuningas (Väekusta)
07. Põhjala Paganad (Pimeduserahvas)
08. Lollitapp! (Karistaja)
09. Man Made Hell - Manala Vana
10. Thy Pyramid Of Dragonchurch (Ethereal Kind Of Two Ways Of The Sun)
11. Raudelu (Sõjapoega)
12. Surmavendade Laul (Vabastaja)
Ukázky na této adrese.
[Savapip]  [22.06.2008]

CRAWLING DEATH
LET THEM COME Productions oznamuje, že právě vydává desku deathmetalové bandy CRAWLING DEATH "New Murder Art". Více než 30 minut muziky, cena 4 Euro + poštovné. Ukázky možno najít zde, více informací najdete na této adrese.
[Savapip]  [22.06.2008]

GIRLSCHOOL
Britské školačky GIRLSCHOOL se chystají oslavit 30 let své existence vydáním výročního alba, na kterém budou hostovat Tony Iommi (BLACK SABBATH), Ronnie James Dio (BLACK SABBATH, RAINBOW, DIO), Lemmy a Phil Campbell z MOTÖRHEAD, "Fast" Eddie Clarke (FASTWAY, ex-MOTÖRHEAD) a někteří členové TWISTED SISTER.
[Savapip]  [21.06.2008]

METAL CHURCH
METAL CHURCH stanovili datum vydání nového alba "This Present Wasteland" na 26.září 2008. Desku vydá SPV Records a najdeme na ní následujcí tituly:
01. Killing Space
02. War Never Won
03. Meet Your Maker
04. Crawling To Extinction
05. Mass Hysteria
06. Breath Again
07. Deeds Of A Dead Soul
08. The Prophet And The Madman
09. Beneath The Silence
10. Tales Of A Stalker
11. King Of Lies
12. In The Company Of Sorrow
13. The Perfect Crime
[Savapip]  [20.06.2008]
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 1341 1342 1343 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 1371 1372 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 1382 1383 1384 1385 1386 1387 1388 1389 1390 1391 1392 1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 1411 1412 1413 1414 1415 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 1435 1436 1437 1438 1439 1440 1441 1442 1443 1444 1445 1446 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 1471 1472 1473 1474 1475 1476 1477 1478 1479 1480 1481 1482 1483 1484 1485 1486 1487 1488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1518 1519 1520 1521 1522 1523 1524 1525 1526 1527 1528 1529 1530 1531 1532 1533 1534 1535 >>

 
Metalforever.info © 2006 - 2024     RSS - články

stránka byla načtena za 0.30815 sekund.