Postupující z minulého kola:

EPIDEMY - Přežít (čtenáři)

redakční rozstřel:
-
ÁNNI - Deliverance (redakce)


Tomáš Marton:
ÁNNI

Jan Skala:
IONS

Petr Štěpnička:
EPIDEMY

Savapip:
ÁNNI
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. EPIDEMY - Přežít
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 363

2. WARHAWK – No Way Out
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 166

3. MURMUR - Egoist
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 92

4. ODRAEDIR – Hand Of Justice
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 9

5. GULERVÁČ – Serem na to
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 8

6. ÁNNI - Deliverance
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 7

Celkem hlasů: 645


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Honza
15.05. 2007 v 11:41
Už mě to tu přestává bavit.IG-ELIT nehraje fér....Mě slíbili volňásky na akce,když jim seženu 30 hlasu,ale netusil jsem ze jim to nebude stačit.


Finnky
14.05. 2007 v 20:22
For Fiala Petr ... že ne ? a to si myslíš že co vole ... mněnil jsem si IP adresu vole ... a takže chceš říct že nic nepošleš ? ok ... tak se nedivte že to proserete ! To si mně nasral ! takze kdo chce tuhle blbou anketu vyhrát at mi rekne zejtra mám čas ... dám klidně hlasů kolik chce a zadarmo ... udelam to pro kohokoliv ... a jestly se nikdo neozve vyhraje skupina AAEN ANIMA ... aspon jde vydět že tato skupina nestoji o to aby se ji nejaci 17 ti leti debilci starali kde co vyhrajou a buzili ICQ všem ostatním ! Lidi - 243-714-195 moje ICQ kdo chce vyhrát tuhle anketu a klidně pokaždý napište ... IG-ELIT to dělá furt ...


Peta
14.05. 2007 v 19:25
finky ty kkt nic ti nikdo neslibil!!!!!a ty hlasy si neposlal ty,ty jsi dal jen jeden hals omg!!!


Finnky
14.05. 2007 v 17:13
no já osobně nefandim nikomu IG-ELITo de mně dostal 20 hlaůsů proto se vyšvyhli ale slibil mi za to kámoš jednu věc ... kterou jsem nedostal takže ode mně někdo dostane víc jak 30 hlasů aby to IG-ELIT bylo líto ...


savana - Stejšn
14.05. 2007 v 12:35
pro VLASTU (jestli si tedy zase nebere nick někoho jinýho do huby jak je u něj zvykem, páč se stydí asi za svoje názory): Jediný blbosti tady píšeš ty a myslím, že na ně nikdo není zvědavej. Opravdu si myslíš, že si na sebe píšeme takový superlativy? Jsi velmi naivní. Nechci rovnou napsat hloupej. Píšu tedy naposledy o tom, že jsme zkrátka chtěli natočit desku ať se ti to líbí nebo ne. Dal jsem sem jeden vál. Kdyby tahle soutěž byla o deset tisíc, třeba bych bojoval. Jestli se to někomu nelíbí, ať nehlasuje, jestli ano, děkujeme. Ty se do toho tady přestaň srát, protože s těma mindrákama co máš, budeš asi prudit celej život. A to teda potěš satan celý tvý okolí. .... to jen tak naokraj, abych komentoval ten blábol co sis vymyslel.


Dtrock
www.bandzone.cz/igelit/video/utopie
14.05. 2007 v 11:28
-----------------------------------------------------------


VLASTA
14.05. 2007 v 11:16
At koukám, jak koukám, Stejsn nějak zmlknul, nějek nemužu najít jejich výjevy o nejlepší kapele stejsn a ostatní blbosti.


KSČSSD
12.05. 2007 v 10:39
Napsat sem vlastní názor o písničkách je snad právo každého člověka,který sem zavítá a poslechne si to! Jestli se kapela bojí špatné kritiky,tak proč sem leze? Psát o Manowarech, že natočili další sračku se může a že natočily soutěžní kapely sračku se už nemůže? (Manowary volím jenom jako názorný příklad,taky si myslím,že natočili nesmysl)


Anonym
12.05. 2007 v 10:33
FOR DANIELA ... ano máš pravdu


Jirka Šváb
09.05. 2007 v 17:29
Dávám hlas stejšnům je do dobrý


Venca
09.05. 2007 v 12:07
Stejně jako každá jiná hitparáda :-))


Daniela
08.05. 2007 v 23:38
si stejně myslím, že tahle hitparáda je z větší poloviny jenom o tom, která kapela užene více kámošů a na hlasování je potom vidět, kdo na to dbá a komu je to jedno a nikoho neverbuje .-)


INTO COLD DARKNESS open air
www.dtrock.wz.cz
08.05. 2007 v 22:08
Dopra z Českých Budějovic do Záboří ZDARMA !!!!!


savana - Stejšn
08.05. 2007 v 17:00
Dobře, tedy napíšu i já, protože se mne to docela dotýká. Přiznám se, nečekal jsem vůbec nějaký reakce na účast Stejšnu ve zdejší hitparádě. Nicméně se našli lidé, kteří tady uvedli naše jméno. Netuše nic zlýho, poslel jsem soutěžní song. O.K., je takovej jakej je. Nepochopím ovšem lidi, co jsem přijdou asi jen za účelem rozpoutání války. Vím, že to nejsou muzikanti, ale spíš nějací zamindrákovaní jedinci, co si hraj anonymně na kritiky. Nemám nic proti kapelám v soutěži, některý se mi líbí, jiný míň, ale nikdy bych nenapsal, že je něco sračka. Byť si to můžu myslet. Toto vypovídá o úrovni dotyčných, či dotyčnýho. Jestli je toto hitparáda, hlasujte prosím pro svý favority, jestli je to místo pro hádky, hádejte se. Nevím, co si mám o tomhle myslet. Mějte prosím soudnost s kapelama. Měly s nahrávkama jistě dost práce, hrajou a byví je to. Neberte jim iluze vy ubožáci, co umíte jen rejt. Navíc za anonymitou webu. Chudáci malí, je mi vás líto.


VLASTA
08.05. 2007 v 13:02
pro PRDEL - v kapse máš tak akorát malý péro ty hřibe.
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.10285 sekund.