Postupující z minulého kola:

EPIDEMY - Přežít (čtenáři)

redakční rozstřel:
-
ÁNNI - Deliverance (redakce)


Tomáš Marton:
ÁNNI

Jan Skala:
IONS

Petr Štěpnička:
EPIDEMY

Savapip:
ÁNNI
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. EPIDEMY - Přežít
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 348

2. WARHAWK – No Way Out
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 166

3. MURMUR - Egoist
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 85

4. ODRAEDIR – Hand Of Justice
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 9

5. GULERVÁČ – Serem na to
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 8

6. ÁNNI - Deliverance
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 7

Celkem hlasů: 623


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)mirek hanzlik
warning vision
10.04. 2022 v 14:12
warning vision


mirek hanzlik
warning vision
10.04. 2022 v 14:06
hrrrr na neeeeeee


Jarka Kučerová
09.04. 2022 v 21:27
Grace


Savapip
09.04. 2022 v 18:54
po dohodě s kapelami jsme se rozhodli dubnové kolo odstartovat znovu od nuly s tím, že postupový bonus, tedy rozhovor, přineseme postupně se všemi kapelami, které se účastní aktuálního kola


Daffy
bandzone.cz/grace
06.04. 2022 v 19:15
Zdravím fans a přidávám se k podpoře, aby se vše brzy vyřešilo. Zvláště pak když díky zradě techniky nám tam skočilo skoro 42 tisíc hlasů, což i obyčejný laik pochopí, že je to absolutně nemožné. Mi jsme kapela, která hraje už jen pro své potěšení a naše skalní fans a určitě nepotřebujeme nějaké nekalé vítězství. Díky.


Warning Vision
www.warningvision.cz
06.04. 2022 v 11:31
Přátelé dobré muziky , místo klikání raději poslechněte přihlášené kapely , je to lepší . Warning Vision taky děkuje všem , kteří poslali svůj hlas - pouze jednou a kteří si nás aspoň poslechli . MetalForeveru přeji rychlé odstranění problémů a snad se s posluchači potkáme při lepší příležitosti . STAY HARD bando .


Metal Factory
www.metal-factory.cz
06.04. 2022 v 08:55
Kapela Metal Factory děkuje všem, kteří nám fyzicky poslali hlas, těm, kdo si poslechli naši tvorbu a serveru MetalForever za práci a možnost se zviditelnit!


kot
06.04. 2022 v 08:25
Například něco takového by vám mohlo pomoct, většinou je tam i source https://youtu.be/PyAqF3ScEDc https://youtu.be/57Y9qOj47A4 https://youtu.be/57Rem2XXe5Y https://youtu.be/5HA1Hk4zKrY https://youtu.be/_ZgLqjvN4qQ https://youtu.be/E9bRLp0bgm4


kot
06.04. 2022 v 08:23
Savapip: jasne, chapu, ale jak říkám, stačí vam pár youtube videí a tohle fixnete


Radim
06.04. 2022 v 08:17
Warning vision


Savapip
06.04. 2022 v 06:22
to kot: díky za podporu, každopádně jak jsem tady už několikrát zmiňoval, sice umíme povídat o muzice, ale na poli počítačově - technickém jsme prostě průstřelní, takže konstatování "jde to strašně jednoduše nascriptovat" je pro mě to samé, jako když mi jaderný fyzik bude vykládat o tom, jak je jeho práce pohodová a snadno pochopitelná :). Ale tak jak Dalibora naučila nouze housti, tak snad i u nás k nějakému pokroku v dohledné době dojde... ;-)


kot
05.04. 2022 v 20:50
ani se nedivím, že ty hlasy takovýmto způsobem přibývají, tato stránka má snad to nejhorší možné zabezpečení proti tomuto, horší je snad už jen javascript, tady je alespoň php. Ale stejně ochrana pomocí IP adresy je to nejpitomější, co jde udělat, dnes je mnoho VPN a proxy serverů, jde to strašně jednoduše nascriptovat. Mimochodem když jsem si s tím trošku hrál, povedlo se mi nejspíše přemazat databázi IP adres a najednou všichni mohli hlasovat znovu. Pokud vám mohu poradit, udělejte tam ještě do toho ochranu na hardware ID alespoň, taky to jde ochcat, ale jde to hůř, než obyčejná ochana IP. Nebo prostě běžte na youtube, je tam miliarda tutoriálů na to, jak to celé zabezpečit. Navíc váš web už vyžaduje velkou designovou změnu, myslím, že by jste to hravě zvládli a této stránce by to jedině prospělo. Přeci jen design z roku 2010 už nevypadá úplně nejlépe a dokáže to dost odradit. Třeba si z toho něco vezmete a trochu na tom zamakáte, fandím vám. Metalu zdar!


Savapip
05.04. 2022 v 20:22
to Jim: jasně, tohle už není o tom, že by to nějaký blázen naklikával, toohlwe už je prosté vítězství techniky nad člověkem :-)


Jim
05.04. 2022 v 19:28
podle mě se vám to od minule buglo... Na naklikani stovek hlasů by přišlo víc kapel už dřív. Že teď najednou to začalo předháněním do tisíců není náhoda. Minule mi to po kliknutí ukázalo že jsem hlasoval, teď jen pribyde hlas a nic se nezmění a můžu hlasovat dokola a nejsem hacker. Tak vždycky se najde hlupák co toho zneuzije pro "dobro" své kapely. Koukněte jestli vám v té ochraně IP adresy něco nepřestalo fungovat... Metalu zdar!


Leoš V.
05.04. 2022 v 18:39
Je velmi úsměvné, jak kapela (s původně méně než 600 hlasy) si dokázala připsat takovéto množství hlasů (dokonce více, než je návštěvníku za týden-viz tabulka vpravo:)...asi dobrá propagace a velká fanouškovská základna:) kapely, co poctivě sbírali hlasy a bez podvádění a neúnavného klikání se opravdu svojí muzikou líbily, zřejmě mají smůlu....Děkujeme vám, kteří kazíte jednu z dosud posledních poctivých částí naší společnosti....metalu zdar
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.07308 sekund.