Postupující z minulého kola:

GATE CRASHER – Jako vlci (čtenáři)

redakční rozstřel:
Petr Štěpnička – MYLIONS
Tomáš Marton – GATE CRASHER
Savapip – GATE CRASHER
Moloch - MYLIONS

MYLIONS – Mě se neptej (redakce)


Tomáš Marton:
TRAHIR

Moloch:
MYLIONS

Petr Štěpnička:
MYLIONS

Savapip:
GATE CRASHER
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. MYLIONS – Mě se neptej
  
  stáhnout | web | měsíc: 2
hlasů: 59

2. SKYLLA CZ – Vikingové
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 51

3. MORHÖRR - Úpadok
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 31

4. RED BARON BAND – Without You
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 6

5. CRUEL - Pelyněk
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 2

6. GATE CRASHER – Jako vlci
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 0

Celkem hlasů: 149


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Jarda
07.12. 2011 v 14:52
to Petr Skrolnický: Víš co je úplně absurdní, že Neutral je jednoduchá muzika a Clay Feeders je složitá a ty posloucháš buzny :-D Srovnej si to první v hlavě a pak kecej! Možná se zařaď mezi posluchače a ne mezi kritiky, uděláš lépe :-)


Brenic
07.12. 2011 v 14:32
Clayfeeders sou kreténci! Kretéééénci! Jejich spěvák vůbec neumí spívat a jen kváká! Zpěvák z Neutralu je naprosto dokonalej! To je opravdovej spěvák! Ten z clayfeeders má ksicht jak po náletu a je to nejhorší spěvák jakýho znám! Děte se zahrabat zmrdi!


Surdaaa
07.12. 2011 v 14:24
Clayfeders sou skurvený zmrdi kerý neuměj hrát!!!!!!! Neutral je uplně nejlepčí! Takže zmizte vi zmrdi zasraný! Neutral je budoucnost český hudby! Děte fakt do prdele vy debylní kreténi! Nikdo neumí hrát tak složitě jako Neutral!


Neznámá
07.12. 2011 v 14:19
Hele,opravdu nevím,jak to tady je.Jen to tu sleduji a všichni kritizují akorát NEUTRAL a neuvědomují si,že je na tom stejně i Clay Feeders.Co je na tom,že znám Majtyho?Třeba je to můj bratranec.Myslím,že spousta kapel tu má podporu i v příbuzenstvu a v kamarádech.A pokud si myslíš,že tu jsou podvody,tak si přečti pozorněji diskuzi.Zjistíš,že o tom tu mluví spousta lidí přede mnou,ale naváží se do NEUTRALU.Proč?Neví,jak to dooprady je,a nevím to ani já.Jen jsem chtěla ukázat na to,že u Clay Feeders je to stejné a nikdo si toho nevšímá.Tak nedělej ukvapené závěry,prosím.


Petr Skrolnický
07.12. 2011 v 14:15
Mě je to upřímně fuk:D ani jednu z těch dvou kapel neposlouchám:D Neutral je na mě moc obyčejná a jednoduchá muzika a ClayFeeders jsou na mě neobvyklí a složití až moc. Já jedu na Pink floyd a Queen;). Každopádně sledoval jsem to několik dní... a můj názor na to kdo si dopomáhá k hlasům nečestnou cestou to nezmění;). Navíc si to už stejně přořekla:) "Jen je divný,že Michaela zmiňuje jen NEUTRAL, když to dělá i Clay Feeders." plus znáš Majtyho, kterej je z Neutralu;)


Neznámá
07.12. 2011 v 14:07
Petr Skrolnický: Mluvila o tom Michaela Tučná,že když NEUTRAL je ve vedení a ohrozí ho Clay Feeders,tak mu naskáčí hlasy na víc.A to samé je u Clay Feeders.Jinak nevím,jestli tu jsou nějaké podvody.A navíc nemůžeš srovnávat profily na bandzone.cz protože tam musíš být registrovaný,aby ses mohl stát fanouškem nějaké kapely a většina lidí se ti registrovat nebude.Spíš srovnej profily na FB.NEUTRAL tam má kolem 700fanoušků.


Petr Skrolnický
07.12. 2011 v 13:55
neznámá: Co dělá Neutral? A co dělá ClayFeeders??? Navíc to "i". Znamená to, že víš, že Neutral dělá něco nesprávného? A tvrdíš, že to něco dělá i ClayFeeders? Ale o co se jednááá?:/ Teď fakt nechápu.


Neznámá
07.12. 2011 v 13:47
to Petr Skrolnický: Majty fakt nejsem,ale znám ho :D A jinak s tebou souhlasím.Jen je divný,že Michaela zmiňuje jen NEUTRAL, když to dělá i Clay Feeders.


Petr Skrolnický
07.12. 2011 v 12:33
Chodím sem často... čtu si články... rozhovory... koukám na videa...občas se podívám jak si vedou kapely v metalparádě... a najednou tu záhlédnu takovéhle špíny. Lidi klid! Některý kapely jsou lepší a některý horší! Tak to prostě je... ale házet tu na ty kapely špínu je ohavný a zbabělý. Navíc srovnáváte dva odlišný žánry a to je teprve volovina! Neutral (mimochodem ahoj majty... :D) má svoje klady a zápory a Clafeeders maj svoje klady a zápory. jednoduchý. Neznámá(nejseš to ty majty, že ne?:D): Díval jsem se na profily na Bandzone obou kapel. Určitě víc věřím, že hlasů nad 400 má kapela, která má na bandzone téměř 600 fanoušků, než kapela, která jich tam má necelejch 100, takže pokud by se tu mělo rozhodovat o tom co kdo kde a s kym... určitě bych si snadno názor udělal;). Myslím, že tu všichni mají jasno;)


Neznámá
07.12. 2011 v 12:16
to Michaela Tučná: zajímavé,že zmiňuješ jen kapelu NEUTRAL.To samé by se mohlo říct o Clay Feeders.


Bok
06.12. 2011 v 14:38
Ahoj všichni, souhlasím s Peky. Myslím si, že vést tady spory, o to, kdo je lepší, zvlášť když srovnáváme jiné hudební styly je dost malicherné, kapelám to śtejně moc neprospěje a ty rozumné o takové hodnocení stejně nestojí. Už jen za to, že všechny kapely sem přišly s kůži na trh v podobě vlastní tvorby před nimi smekám a ať si mnozí jiní fanoušci a kritici zkusí také složit a nahrát písničku než začnou kritizovat. Zůstaňme raděj u toho jestli se líbí či nelíbí a podle toho ať každý hlasuje. A co se týká hlasování, věřím, že organizátoři nejsou v tomto směru nezkušení a dokážou si ohlídat aby nedocházelo k podvádění. PŘEJU VŠEM KAPELÁM HODNĚ ZDARU!


Peky
bandzone.cz/arcona
06.12. 2011 v 12:32
Ahoj Všem Neřešme kdo jak přijde k hlasům. Je hloupé posílat si hlas a cpát se nahoru za každou cenu. Pro nás je to takovej signál, kestli je naše hudba poslouchatelná. A když vidím, že se tu držíme třetí mesíce, jsem rád už pro to, že je tu někdy opravdu veliká konkurence. Děkuju všem, co si dají tu námahu poslechnout si nás a doufám že se zavděčíme těm co pro nás hlasují. Hodně štěstí muzikantum a dost kval. muziky posluchačum přeje Arcona Peky


ram
06.12. 2011 v 12:28
Arcona a smo. Egleheart!!


Marek Řepovic
06.12. 2011 v 10:35
Srovnávat clayfeeders a neutral je jako srovnávat Led Zeppelin a pitomý kabáty! Jeďte dál hoši z clayfeeders!!! :) Koukal jsem na váš bandzone profil! Vybrali ste si docela těžkou muziku, koukal jsem taky, že hledáte klávesáka tak přeju ať ho najdete co nejdřív! :)


Michaela Tučná
06.12. 2011 v 06:57
Karla Gottová a Sagvana Toffiová = Pišta Hufnágl a pravděpodobně 12-ti leté děcko:D
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.2134 sekund.