Postupující z minulého kola:

INNER FEAR – A Man In The Forest (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

INNER FEAR – A Man In The Forest (redakce)


Pepsi Stone:
MONTEGA

Supermartonátor:
INNER FEAR

Pagan:
PERSEUS

Savapip:
PERSEUS
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. INNER FEAR – A Man In The Forest
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 102

2. DONOR – Devět křížů
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 62

3. ARCHEONIC – Frozen Mind
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 37

4. ALL AGAINST NOTHING – Spoveď
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 2

5. SYRIDAS – Fall Into Depths
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 1

Celkem hlasů: 204


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)vilifer
02.05. 2011 v 09:04
STORMY FLIGHT-perfektní skladba,vynikající zpěvy,vynikající zvuk!!!!!


Savapip
19.04. 2011 v 19:42
neb se nám nějaký pitoma pokusil nabořit zin, počítáme padlé a likvidujeme ztráty..., mějte prosím trošku strpení, na znovuzprovoznění Metalparády se maká ;-)


Mirek Spilka
15.04. 2011 v 08:57
Ahojte všichni. Nějak mi to nedá a tak vám sem napíšu svůj názor. Každá kapela hraje z velké části pro to, aby měla kolem sebe lidi co se jim to líbí. Tedy své fanoušky. Když potom hraje živě někde v klubu nebo v nějakém sále, většinou vylepuje plakáty aby lidi o akci věděli. Je líž pravda? Informovanost je důležitá. V hitparádě je to podobné. Fanoušci se musí dozvědět o tom, že jejich oblíbená kapela někde soutěží. Proto se musí informovat mailem, na Facebooku a kde jen se dá. To není spamování. To je organizování svých fanoušků. Na to má každý nárok. Když sem někdo nažene své přátelé z Facebooku, tak přibývají hlasy v jeden čas. To je logický. Tak že bez důkazů je docela hnusný někoho nařknout že podvádí. Nemusí to být pravda. Jediný podvod by bylo klikat si sám hlasy a to snad doufám nikomu za to nestojí. Na závěr bych doporučil těm co osočují ostatní z podvodu ať se místo toho raději sám snaží zorganizovat své fanoušky. Tedy pokud je má. Přeji všem hodně úspěchů. Mirek.


Deratizér blbců
08.04. 2011 v 15:33
Lukáši, v této diskusi neustále někdo někoho obviňuje, že podvádí, nikdo nemá na nic důkazy a všechno je jen virtuální realita, stejně jako všude na netu - ani tobě nevěřím, že se jmenuješ Lukáš. Nevím, jestli Immer podvádí, ale dost o tom pochybuju, protože z vítězství v téhle soutěži nikdo nic nemá. Spíš bych viděl tebe jako uhrovitého puboše, který si u monitoru dělá dobře, jak zase někde něco rozeštval a těší se na každou další reakci, aby se mohl hádat. Užij si to, ale to, co děláš je spíš k pláči.


lukáš
08.04. 2011 v 07:23
docela tuto hitparádu sleduji,takže pro příklad.Vysvětlete mi prosím,jak je možné,že ostatním kapelám přibývají hlasy postupně,zato jedné (nebudu tedy jmenovat) kapele pár dní hlasy stagnují,ale v momentě kdy se k ní někdo přiblíží,má v tu ránu o padesát,ale i o sto hlasů navíc a poté to zase stojí.Když už jste tak ubozí a máte potřebu podvádět,dělejte to méně okatě.Tak dobří a slavní nejste,v žebříčku je spoustu lepších kapel a myslim že počty fanoušků třeba na BZ,mluví za vše. Takže mi to můžete vyvrátit,ale do té doby jste u mě nuly a podvodníci. Metal Forever MTRHRFCKRS


lukáš
07.04. 2011 v 20:50
nebudu nic vysvětlovat.Stačí,když se podíváte do historie této diskuse.Není to poprvé,už se zde podobná otázka řešila.O to smutnější je,že v soutěži nejde o nic jiného než o propagaci kapely.06.04. 2011 v 17:49
co si dokazete ze se tady budete navzajem napadat??? stejnak tu jde o hovno a je to jen forma propagace kapely, tak tu nikoho nejmenujte :-)))) vsak je to fuk! :D


Tom
www.Immer.cz
06.04. 2011 v 14:33
Lukáši, normálně bych na podobné prohlášení nereagoval, ale je to takový nesmysl, že se musím ohradit! Nevím kde jsi na to přišel, a pokud máš ten dojem je to smutné, i když v českých zemích velmi klasické.


lukáš
06.04. 2011 v 13:07
je smutné,že má kapela IMMER potřebu podvádět


Zack
06.04. 2011 v 12:59
Otázka je , které že ty kapely jsou známé???05.04. 2011 v 15:37
Pepe: jooo pane to je tak když má někdo potřebu to rozesílat po icq apod... a nenechá tomu volnej průběh ;-))


pepe
05.04. 2011 v 14:56
Vždycky mě udivuje jak některé neznámé kapely válcují v této hitparádě ty mnohem známější. O kvalitě muziky ani nemluvě.


GREYMON
www.greymon.wz.cz
01.04. 2011 v 20:59
Děkujeme moc za hlasy do této hitparády. Únor jsme přežili, březnovému tempu už jsme nestačili, ale rádi jsme se zúčastnili.


bonesaw of the brains
www.bandzone.cz/bonesawofthebrains
02.03. 2011 v 18:07
děkujeme všem fanouškům za hlasy.Je to pro nás velká čest. STAY SICK!


Martin
17.02. 2011 v 21:24
To Savapip: dej už radši novej obrázek do kvízi, prosím...
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.2216 sekund.