Postupující z minulého kola:

WARHAWK – No Way Out (čtenáři)

redakční rozstřel:
Petr Štěpnička – WARHAWK
Tomáš Marton – WARHAWK
Savapip – WARHAWK
Jirka Lulek – WARHAWK

WARHAWK – No Way Out (redakce)


Tomáš Marton:
ÁNNI

Jirka Lulek:
WARHAWK

Petr Štěpnička:
ODRAEDIR

Savapip:
WARHAWK
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. BLURSDAY – Light The Void
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 8

2. MORAVIUS – Lightyears Away
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 4

3. PEARLY SECONDS – Let Me Scream In Out
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 4

4. CRIPPLED FINGERS – One In A Million
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 1

5. WARHAWK – No Way Out
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 1

Celkem hlasů: 18


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Kristýna
07.12. 2011 v 15:53
Je hodně smutné, když někdo napíše svůj názor a na to hned někdo druhý pod jeho jménem napíše něco jiného. JE TO UBOHÉ, ty poslední dva komentáře, druhá Kristýno !!!! To se ti trošku nepodařilo !!!!


Neznámá
07.12. 2011 v 15:45
to Kristýna: Tohle tu asi nikdo nepochopí.Snažila jsem se to (že hlasy zázračně naskakují) Petrovi Skrolnickýmu vysvětlit,ale ten to stále obracel proti.Srovnává kapaley dle profilu na BZ,ale nekoukne na FB,který má dnes každý a nevšimne si,že kapela NEUTRAL má větší počet fanoušků na FB než na BZ. to Libor: Nedovolila bych si pošpinit ani jednu z kapel, i když přednost dávám vaší.Záleží jen na lidech,jak to vezmou.Ale když většina čte pouze polovinu z toho nebo jen to,co chce,tak to pak jednoduše obrátí.


Libor_NeutralPerryNeznámá
07.12. 2011 v 15:51
Neneseme odpovědnost za to co naši fanoušci píšou. I když v určitých ohledech mají pravdu. Hlavně to o zpěvákovi.


Kristýna
07.12. 2011 v 15:46
A ještě jsem spletla názec, koukám, že je to Clay feeders


Kristýna
07.12. 2011 v 15:45
Pardon spletla jsem to. Chtěla jsem napsat, že fanoušci neutralu se navážejí do ClayFeeders. A koukám, že Surdaa a Brenic jim ještě sprostě nadávají. Tak to je vážně ubohý.


Libor_NEUTRAL
07.12. 2011 v 15:35
Poselstvím byla omluva a snaha o uklidnění této diskuze, Petře. Zárověn připojuji omluvu za vulgarismy, které tu píší lidé pod různými přezdívkami. Nikoho z nich neznám, ale vadí mi, že jejich chování hází špatný stín na naši kapelu, proto se za to omlouvám. To by se určitě nelíbilo žádnému z členů kterékoliv kapely. Snad se to tímto vyřeší, velmi si to přeji.


Kristýna
07.12. 2011 v 15:30
Zdravím všechny, dle mého názoru je celkem smutné jak se do sebe dvě kapely (každá z jiného soudku) naváží. Pokud jsem si všimla, tak hlasy zázračně přiskakují oběma kapelám, jakmile se jenom trochu k sobě přiblíží. Jestli teda někdo chce někoho špinit, tak zrovna už obě kapely a nee že fanoušci Clay Feeders se budou navážet do NEUTRALU, že podvádí, a opačně. Každý tady mluvíte o férovosti jen jedné kapely, ale týká se to obou! A stejně nevím co tady řešíte, protože každému se líbí něco jiného a každý bude hlasovat pro ty, kteří se mu líbí a určitě si nebude číst komentáře!


Petr SkrolnickýLibor_NEUTRALPerryNeznámá
07.12. 2011 v 15:31
Opět mi uniklo poselství drahý Libore. Zatím jste jen dokázal to, že smýšlíte stejně jako vaši fanoušci, kteří tu nadávají.


Libor_NEUTRAL
07.12. 2011 v 15:16
Milý Petře, poselstvím mé zprávy není ospravedlniit sebe, nebo naši kapelu. Jen jsem se chtěl slušně omluvit za vzniklé vášnivé rozepře a uklidnit tuto zbytečně vypjatou diskuzi. A za to, co tady píší jiní lidé pod různými přezdívkami, nenesu odpovědnost. Osobně se mi to nelíbí, protože tím škodí hlavně nám. Je mi líto, že i Vy jste se do mě takto agresivně pustil. Vaše názory níže se mi celkem líbily, ale toto pohrdání už ne. Přeji Vám příjemný zbytek dne. Libor Mališ NEUTRAL


Petr Skrolnický
07.12. 2011 v 15:09
Libore... a poselství tvé zprávy je kde?:-D Jardo: Ignoruji tě:). Mě dostává jak tu Libor a neznámá káže o chudinkách Neutralu (sorry majty ale fakt se tak prezentujete) a vaši fanoušci tu nadávaj Clayfeeders:). Jako sorry ale to je dost trapný. Dostává mě jak to tu Clayfeeders krásně ignorujou, protože maj určitě jiný starosti, než se tu srát s hlasováním, které nemá význam, za které nic není an ikam je to nedostane.;) Ale pro Neutral je to asi důležité, protože nikdy výš, než v téhle anketě nebyli:D.


Perry
07.12. 2011 v 15:06
Clayfeeders jsou kretéééééniiii kretéééniii! neutral jsou nejlepší a máááááš pravdu Libooor! Nadáváte tu všichni Neutralu a přitom Clayfeeders jsou kurvyz asraný! Si myslej zmrdi!


Neznámá
07.12. 2011 v 14:56
Libore,vystihl si to dobře.


Libor_NEUTRAL
07.12. 2011 v 14:30
Zdravím! Chtěl bych za celou kapelu NEUTRAL říct, že je mi líto, jaká diskuze se tu strhla po našem nástupu do soutěže. Jak už tu bylo napsáno, na BZ máme sice jen kolem stovky fanoušků, ale na FB je jich kolem 700, takže se nám podařilo (posíláním žádostí o hlas většině z nich) nasbírat poměrně velký počet bodů. To, že se tady pěkně v anonymitě někteří jedinci snaží rozpoutat vášnivé diskuze a pošpinit nejenom naši kapelu (ubližujete tím taky celé soutěži), je nám líto. My se nechceme nad nikoho povyšovat, nikoho shazovat. Každá kapela má právo zapojit se do soutěže a věřím, že každá kapela si dokáže najít své fanoušky, kterým se jejich hudba líbí. Nic není lepší ani horší, vše je otázka vkusu. Doufám, že se tímto celá věc uklidní. Děkuji Libor Mališ NEUTRAL


Jarda
07.12. 2011 v 14:52
to Petr Skrolnický: Víš co je úplně absurdní, že Neutral je jednoduchá muzika a Clay Feeders je složitá a ty posloucháš buzny :-D Srovnej si to první v hlavě a pak kecej! Možná se zařaď mezi posluchače a ne mezi kritiky, uděláš lépe :-)


Brenic
07.12. 2011 v 14:32
Clayfeeders sou kreténci! Kretéééénci! Jejich spěvák vůbec neumí spívat a jen kváká! Zpěvák z Neutralu je naprosto dokonalej! To je opravdovej spěvák! Ten z clayfeeders má ksicht jak po náletu a je to nejhorší spěvák jakýho znám! Děte se zahrabat zmrdi!
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.09152 sekund.