Postupující z minulého kola:

CRIPPLED FINGERS – One In A Million (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

MORAVIUS – Lightyears Away (redakce)


Tomáš Marton:
WARHAWK

Jirka Lulek:
CRIPPLED FINGERS

Petr Štěpnička:
MORAVIUS

Savapip:
MORAVIUS
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. SLIGHT LIE – Caroline Wants You Dead
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 48

2. TRINITUM – Nic nejde
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 12

3. BLUE HEAD - Merkur
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 8

4. TEZAURA - Scarecrows
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 4

5. MORAVIUS – Lightyears Away
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 2

6. CRIPPLED FINGERS – One In A Million
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 1

Celkem hlasů: 75


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Ripper
rockmag.cz/redakce/ripper/
03.08. 2009 v 09:18
Toto kolo je co do obsazení kapel asi nejsilnější za letošní rok! Nenašel jsem nikoho kdo by se mi nelíbil. Jasně někde mi vadí zpěv, někde zase texty, ale jinak pohoda! Ať postoupí ten nej! Budu muset hodně promyslet komu nakonec zahlasuju :-) Good luck musicians!


Janča fanynka Sorrow č. 666
www.sorrow.euweb.cz
02.08. 2009 v 17:52
Gratuluji klukům ze Sorrow a děkuji všem, kteří je podpořili svými hlasy!!! "Síň slávy" je tady!!! Jinak opět zajímavé kapelky, hlasovala jsem pro Ocelot...viděla jsem je hrát v Blansku a to byla jízda!!!


ORIENT
www.orientrock.cz
02.08. 2009 v 13:07
Díky všem kteří pro nás celých 5 měsíců hlasovali a dostali nás tím do ,,síně slávy"! Už se těšíme na velké finále... S.D.M.F. Orient


hanka
01.08. 2009 v 23:19
Blamage. Frontman v triku hooligans , no prostě čur....


jarin
01.08. 2009 v 23:11
Pentagon Rules!!!


vadder (webmaster)
31.07. 2009 v 15:32
!!! ZAČÁTEK SPRNOVÉ MP3 METALPARÁDY BUDE POSUNUT NA ZÍTŘEJŠÍ VEČER Z DŮVODU MÉ NEPŘÍTOMNOSTI. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ:-) !!!


Michalka Jandová
29.07. 2009 v 09:45
Slyšeli jsme v Jemnici na festu naživo Garant a nemělo to chybu.Super speedek,fandíme!!!!


P@bloz
www.sorrow.euweb.cz
23.07. 2009 v 19:53
Ahoj zvu vás na rockfest Dačice, který se koná 24.7.2009 až 25.7.2009. Máme tu čest tam tam taky vystupovat. Takže kdo může dojeďte se mrknout. Bude tam plno super kapel !! tady je odkaz www.rockfestdacice.cz .


Venca Votruba
23.07. 2009 v 13:48
Protože než to sem dorazí a Češi to pochopí, tak už zase v Americe letí něco jinýho :-) Ale nemyslím si, že je výhra hrát podle amerických trendů :-)


Ripper
www.myspace.com/orientofficial
22.07. 2009 v 11:17
Mno toď otázka,já osobně od začátku svého působení v Orientu,se snažim(snažíme) tlačit kapelu k modernějšímu vzezření a myslim že se to u novejch věcí i daří!I tak to neni ještě úplně ono!Mě právě na spoustě českejch kapelách štve ta podobnost a stejnost,co s tim?Možná je to daný i tim že má každej stejný vzory!Já osobně hledám inspiraci nejvíc v Black Label Society,ale já jsem vůbec ujetej na USA:-)


sandokan
22.07. 2009 v 09:38
Jsme zpět a koukám že se to tu malinko rozjíždí. Petře určitě máš pravdu Ramayana sklouzává k heavy z 80 let. Otázka je jestli je to špatně nebo není. A vůbec se nabízí otázka jestli je tento směr uplně mrtvý nebo naopak se znovu dostává do kurzu. Melodičnost těchto kapel je bezesporu neodiskutovatelná. Pokud zde někdo zmínil "New Wave of American Heavy Metal" tak s tím souhlasím, ovšem je otázkou zda jsou vubec české kapely schopni se skladbou songů vyrovnat zahraničním kapelám. Podle mě je to dané mentalitou čechů. Pokud vezmu, že 60% lidi do 18 let poslouchá hipec a jiné směry je tato kategorie díky MTv obsazená a starší kategorie jsou stále zvyklí chodit na ZÁBAVU a ne na KONCERT. Myslím si že české kapely se snaží dělat starší muziku bud z toho titulu, že prostě nemají na to složit moderní písničku( stavba skladby,zvuky atd) a nebo se právě chtějí přiblížit lidem, kteří metal poslouchají dlouho a vyšli z toho starého dobrého metálku. Neříkám jaká kapela je lepší a jaká horší každý kdo se snaží prosadit svou věc zaslouží podporu. Ale zkusme tady aspon trošku rozbrat ty důvody proč je pro českou kapelu problém přizpůsobit se novým trendům. Které vznikají v USA a mě osobně to celkem vadí.


petr
22.07. 2009 v 08:24
to ze je ramayana prvni, neznamena ze vsichni poslouchaj nejakej old school metal. klidne si tu iluzi pestujte, ale je to jen klam


Marin
21.07. 2009 v 22:54
Hudba je buď dobrá anebo špatná a konec


Venca Votruba
21.07. 2009 v 18:57
Ripper: Samozřejmě. To absolutně není...


P@bloz
www.sorrow.euweb.cz
21.07. 2009 v 18:16
Jo je mi jasný že se to dá rozlišit, ale nechápu proč to pořád někdo tak vehementně odlišuje. Podle mě je dobře že se hraje bigbít a pořád na to lidi chodí, ať jsou to nové styly, nebo stará dobrá nejlepší klasika 80tých a 90tých let. Proto mě hrozně mrzí když se klasický metal odsuzuje a bere se to jako přežitek, nebo něco co vyšlo z módy. Podle hlasování vím že to lidi berou a mají to rádi. Fuj to sem se rozepsal.
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.10157 sekund.