Postupující z minulého kola:

INNER FEAR – A Man In The Forest (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

INNER FEAR – A Man In The Forest (redakce)


Pepsi Stone:
MONTEGA

Supermartonátor:
INNER FEAR

Pagan:
PERSEUS

Savapip:
PERSEUS
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. INNER FEAR – A Man In The Forest
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 102

2. DONOR – Devět křížů
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 62

3. ARCHEONIC – Frozen Mind
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 37

4. ALL AGAINST NOTHING – Spoveď
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 2

5. SYRIDAS – Fall Into Depths
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 1

Celkem hlasů: 204


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Martin - ex-Annabel
www
07.08. 2010 v 03:23
Hele Kamilo,tvůj zájem je famózní,ale taky si uvědom,že jsou kapely,co fans mají.Když FK zavelí,tak to lítá.Je jedno,jestli je to 50 nebo 100 lidí,jsou to fans.Tak se s tím smiř a jdi vyvětrat dveře od rybářský lodi.U klávesnice se nežije,ty rockerko ... Je mi do toho hovno,ale starých brachů se zastanu kdykoliv,ať je to Kamila nebo Lojza. Pokud jsem se někoho dotknul,tak se omlouvám,ale Internet je území nikoho,jak je z diskuze patrné.Myslým,že jsem svým příspěvkem nespáchal úmyslný trestný čin,neuvedl diskutující v pokušení a za dveře od rybářské lodi se omlouvám neboť zmíněná si k nim nemůže čichnout.To můžou soudit zase jenom fans.Dobrou noc ...moje
07.08. 2010 v 03:12
Mne by spíš zajímal provoz týhle šaškárny.Pokud lidé s veřejnou IP ( což je asi nejčitelnější podpis na Netu,nemají možnost hlasovat ) mají přeškrtáno,tak to trošku posmrdává ,ne ? Ale User ukrytej za Providera to tam můžu mastit.Tak čemu se tady divíte ??? Teď mne ukamenujte ,klikači toužící,po virtuálním vítězství...


Kenny, Annabel
06.08. 2010 v 20:18
Metalticu, sorry, ale naprosto jsi nic nepochopil - žádná z kapel, které zde jsou včetně nás si za vítězství nic nekoupí a sotva to komukoli udělá takovou reklamu, aby udělal Strahov, takže nechápu debaty o fixlování. Sám za sebe můžu říct, že o žádných podvodech nevím, a pokud bych se o něčem dozvěděl, tak okamžitě odstupujeme ze soutěže. Cítíš se lépe? :)


Metalitic
06.08. 2010 v 07:23
to Mirek Spilka: Naprosto souhlasím! to ANNABEL: Máte opravdu takovou návštěvnost koncertů?


Mirek Spilka
05.08. 2010 v 21:36
Řekl bych že se první kapely jen staraj. Teodor poslal info i mě . Kdyby klikali, tak by to neměli zapotřebí. To je zcela legální. Tak se vzájemně neosočujte. Každýmu je snad jasný, že kapela bez opravdových fanoušků by neměla v praxi stejně šanci.


Ted
05.08. 2010 v 18:31
:D No doufám že jsem normální :D Každopádně, mě je osobně zcela jedno kdo je na prvním či desátém místě :D Já dělám muziku, takovou jakou dělám. Někomu se to může líbit, někomu ne, ale díky myšlení muzikantů je vlastně hudba rozmanitá. Nemám proti ANNABEL zcela nic špatného, takže pokud jsem napsal něco špatného o této kapele,tak se omlouvm ale určitě jsem to nemyslel nějak špatně. Nedělám muziku proto abych sledoval zda jsem někde první, ale protože je mou součástí. Baví mě vzít kytaru a vytvořit něco co si ostatní můžou poslechnout. Každopádně přeju všem muzikantům co jsu zde v těchto kapelách, hodně posluchačů a hodně koncertů a hodně štěstí. Měj te se. Ted


ANNABEL
05.08. 2010 v 17:28
Ahoj, koukám tady na tu debatu a nestačím se divit, Teda znám, takže vím, že je to normální chlap a divím se co to tady píše. Samozřejmě, že jsme všichni v kapele informaci o účasti dali všem koho známe - to je snad něco divnýho? Jestli už hlasujou záleží jen na nich. Vůbec nechápu, co se tady snaží někdo podsunout, že nějak fixujem - jak? Já jsem hlasoval a už mě to k žádnýmu hlasování nepustí, hlasovací políčko mám přeškrtlý, tak nevím co to tady někdo plácá. Jestli byl včera největší boom hlasů nevím, je to celkem pochopitelný, tu informaci že tu jsme jsme oznamovali v úterý. Všem hlasujícím děkuju za celou kapelu, díky!


Kamila
05.08. 2010 v 16:30
Takže zatím za 7h Annabel získal 3 hlasy!!! Zkusí mi teda někdo z této kapely odpovědět,jak mohli včera získat přes 150 hlasů? Hoši bejt váma odstoupil bych z této soutěže a raději se nikde neukazoval.


VIHAR
05.08. 2010 v 09:32
To je ale zajímavá debata.. :-D :-D Kdyby byl zájem o výměnný koncert tak jsme k dispozici.. Dalibor


Metalitic
05.08. 2010 v 09:25
Byli by hloupí kdyby opakovali tu chybu.. Teda pokud se tak opravdu stalo.. Jo a Aposiopesis se znovu omlouvám.. Nevim co to do mě zase vjelo.. Už budu radši držet hubu.. :-)


Kamila
05.08. 2010 v 09:24
Trefné to je určitě, budu sledovat stav ANNABEL více. Je půl desáté a Annabel má 395 hlasů, a stav stojí.Takže uvidíme zda jim to povyroste zase o 100 hlasů jako včera za jednu h.


Metalitic
05.08. 2010 v 09:23
OK


APOSIOPESIS
05.08. 2010 v 09:01
AHoj Metaliticu, už jednou si se do náas trefoval a nakonec ses omlouval a dneska znova. Nevím jak to Anabel dělá,ale to je jejich svědomí. Já se o tyhle věci se opravdu nezajímám, ale když se podíváš například na facebook, tak zjistíš že jen já mám přes 1000 přátel a to nemluvím o ostatních členů v kapele. Než budeš někoho napadat,stačí si zjistit nějaké informace, Opravdu nějaké podvádění nemáme za potřebí.Nejsme mladý puberťáci,ale fotrové od rodin,alespoň já s basákem. Já plně souhlasím s Pavlem, ale pokud budeš sledovat naše číslůa zjištíš že nám se to zvedá pravidelně a neustále, kdežto u annabel je to zcela jinak. Ted


Metalitic
05.08. 2010 v 07:04
Navíc by mě zajímalo, kde jste vzali 395 hlasů, když na bandzone máte 91 registrovanných fanoušků. Buď jste nasadili spamy do všech možných soc. sítí, nebo jste k těm hlasům ani lidi nepotřebovali.. Aposiopesis v bledě modrým.. Protože kdyby byla pravda to co říkají ty čísla tady, tak akce na který by hráli Annabel a Aposiopesis by byla dost výdělečná a v tom případě bych do toho klidně šel.. Ovšem toto riziko podstoupit nechci.. Byl bych pro, aby hlasování bylo podmíněno ragistrací. Hlasujících by bylo méně, ale zato by byla soutěž mnohem serióznější..


Michaela
05.08. 2010 v 01:43
Musím reagovat na velmi trefný příspěvek od Pavla. Trapný? Spíš uboze okatý...
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.18928 sekund.